SLUŽEBNÍCI , Kyjov

Datum Místo
3. 10. 2020 15:00 (so) Kino Panorama, Svatoborská 671, Kyjov, Kyjov Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

SLUŽEBNÍCI , Kyjov

Více termínů

PO FILMU NÁSLEDUJE BESEDA S REŽISÉREM IVANEM OSTROCHOVSKÝM A SCENÁRISTOU MARKEM LEŠČÁKEM
Obrazově mimořádně vytříbené a podmanivé drama Služebníci natočil jeden z mezinárodně nejuznávanějších slovenských režisérů Ivan Ostrochovský. Film v únoru soutěžil na festivalu v Berlíně, v Kyjově jej promítneme dva týdny před jeho vstupem do českých kin.
Píše se rok 1980. Michal a Juraj jsou dva studenti bohoslovecké fakulty v totalitním Československu. Jejich učitelé ze strachu před zrušením kněžského semináře vychovávají bohoslovce do podoby vyhovující komunistické straně. Každý z mladých seminaristů se musí rozhodnout, zda podlehne pokušení a zvolí si snazší cestu kolaborace, nebo si zachová svoji víru a stane se předmětem nátlaku Státní bezpečnosti.
Host: Ivan Ostrochovský
Projekce probíhá v rámci FILMOVÉHO FESTIVALU KYJOGRAF (https://www.kyjograf.cz/) [v závorce odkaz na náš web, stejně jako loni]
Doporučujeme zakoupit akreditaci, která Vás opravňuje ke vstupu na všechny projekce a koncerty. Akreditace můžete zakoupit ZDE [ZDE ať je odkaz na koupi akreditace - https://www.kino-kyjov.cz/akreditace-komplet-kyjograf-2020/]
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=8yv0r2ippP4

 

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.