SK Slavia Praha - Servette Ženeva

Datum Místo
14. 12. 2023 18:45 (čt) FORTUNA ARENA, Praha 10-Vršovice Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Slavia sehraje poslední zápas základní skupiny Evropské ligy proti Servette Ženeva 14. prosince doma v Edenu.

Závěrečné utkání základní skupiny G proti Servette Ženeva se odehraje ve čtvrtek 14. prosince od 18:45 hodin.

Zápas nemají permanentkáři zahrnutý ve své permanentce, pro vstup na utkání si musí koupit buď jednotlivou vstupenku anebo mít zakoupený balíček. Lístek na místo své permanentky měli rezervovaný po celou dobu 1. fáze předprodeje, pokud rezervaci nevyužijí, bude místo uvolněno do 2. fáze prodeje.

Lístky se prodávají za ceny dle ceníku pro skupinu Evropské ligy, ceník najdete v článku na webu www.slavia.cz. Na vstupenky ve všech fázích prodeje je možné uplatnit slevy pro členy OP/FK, seniory nad 63 let, držitele průkazu ZTP/TP, studenty a dětskou slevu. Zakoupená vstupenka nelze vrátit zpět do prodeje a uvolnit tak své místo v případě neúčasti na zápase. Při nákupu lístku můžete přispět vámi zvolenou částku na Nadační fond Slavie a podpořit některý z našich dobročinných projektů. Pomáhejte s námi!

V den utkání ve čtvrtek 14. prosince bude možné na pokladnách č. 4 doplatit jednotlivou dětskou vstupenku nebo dětskou vstupenku z balíčku na dospělou a zároveň všechny další zlevněné lístky na dospělé. Dětská vstupenka je určena pro děti do 14 let věku.

2. a 3. fáze předprodeje odstartuje v aplikaci SLAVIA o dvě hodiny dříve než na webu Ticketportalu, neváhejte s instalací aplikace a nákupem lístků přímo přes ni!

Harmonogram prodeje:

  • od pondělí 13. 11. 14:00 do pondělí 20. 11. 12:00 předprodej pro majitele permanentních vstupenek. Každý permanentkář si může koupit jednu vstupenku na místo své permanentní vstupenky, pokud si už nekoupil balíček. Prodej probíhá online v aplikaci SLAVIA nebo pod uživatelským účtem na Ticketportalu a také na pokladnách během jejich otevírací doby
  • od pondělí 20. 11. 14:00 v aplikaci, od 16:00 na webu Ticketportalu do středy 22. 11. 12:00 předprodej pro členy Odboru přátel, Fanklubu a permanentkáře. Každý si může koupit až dvě vstupenky až do případného vyčerpání kapacity lístků. Prodej probíhá pouze online, permanentkáři si koupí lístek pod svým uživatelským účtem na webu Ticketportalu nebo v aplikaci SLAVIA (v sekci Vstupenky-Prodej-Zápasy), členové Odboru přátel a Fanklubu si mohou pořídit vstupenky přes událost na webu Ticketportalu po zadání kódu Ticketportal, který naleznou po přihlášení k členskému účtu Portalu Slavia.
  • od středy 22. 11. 14:00 v aplikaci, od 16:00 na webu Ticketportalu volný prodej. Každý si může koupit maximálně 6 vstupenek, online a na pokladnách během jejich otevírací doby. V den utkání není možné dle pravidel UEFA lístky na pokladnách stadionu prodávat. Volný prodej bude spuštěn pouze v případě, že se lístky nevyprodají ve 2. fázi předprodeje