SERIOUS BLACK - Kings Today Tour

Datum Místo
PŘESUNUTO, NOVĚ: 11.2.2022 OD 20:00 Nová Chmelnice, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Kapela SERIOUS BLACK naplánovala své „Kings Today Tour” na leden/únor roku 2022!
Power-metalový večírek plný zbrusu nových hudebních kousků kapely SERIOUS BLACK se uskuteční 11. 2. 2022 v klubu Nová Chmelnice v PRAZE!
Již zakoupené vstupenky na koncert zůstávají v platnosti i na nový termín!

Okolo skupiny SERIOUS BLACK bylo po delší dobu poměrně ticho, což je zvláštní pro kapelu, která od svého vzniku v roce 2015 každý rok pravidelně vydávala nové album. Kdyby si náhodou někdo chtěl myslet, že kluci usnuli na vavřínech, rok 2020 je vyvede z těžkého omylu! SERIOUS BLACK jsou zpět se žhavou novinkou, se zabijáckým názvem „Suite 226“. Po předchozích úspěšných albech a více než 120 koncertech po celém světě, kdy velmi výrazně rozšířili svoji věrnou základnu fanoušků, využili SERIOUS BLACK svůj čas k práci na novém, čerstvém materiálu a vybudování vlastního studia. Album „Suite 226“ zcela jistě rozproudí krev v komunitě power-metalu! Na rozdíl od předchozích alb, která byly více hard-rockové, na novém albu uslyšíte více řízných kytar, chytlavých melodií a tvrdých riffů. Deska vypráví o mentálně rozervaném muži, který je zmítán mezi svým vlastním vysněným světem, realitou a zlem. V reálném světě je hlavní hrdina zajat ve studené, páchnoucí polstrované buňce č. 226, kdy ho nelidský přístup prohnilých psychiatrů přivedl k naprostému šílenství. Ve své fantazii je to mocný král, který žije na svém zámku, obklopený kurtizánami, dobrým jídlem a vínem a ovládá neporazitelnou armádu. Rozkol mezi iluzí a realitou dělá z jeho života ďábelskou jízdu očistcem plným démonů, úzkostných útoků a úskoků. SERIOUS BLACK vás vezme na cestu mezi peklem a nebem, na výlet do místa zatracení a bude vám k tomu hrát perfektní soundtrack s názvem „Suite 226“.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.