SERIOUS BLACK - Kings Today Tour

Datum Místo
PŘESUNUTO, NOVĚ: 11.2.2022 OD 20:00 Klub Storm, Praha 3-Žižkov Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Speciální hosté únorového koncertu kapely SERIOUS BLACK v PRAZE potvrzeni!

„Kings Today Tour“ power-metalových SERIOUS BLACK bylo kvůli pandemii coronaviru přesunuto až na únor 2022. Pražská zastávka turné padla na 11. únor 2022, do klubu Storm a dnes můžeme oznámit také dva speciální hosty tohoto koncertu!

Jsou to němečtí melodic-rockoví GREY ATTACK a dánští power-metaloví SEVEN THORNS.

Nejlepší dánská power-metalová kapela SEVEN THORNS započala psát novou kapitolu svého života vydáním třetího alba „Symphony of Shadows“ (2018)! Svůj zvuk zde okořenili těžšími, temnějšími vlivy, jako např. Symphony X a Adagio, přičemž stále využívají své původní kořeny v neoklasicistním a klasickém Power Metalu v duchu Helloween a Stratovarius. Výsledkem jsou silné, chytlavé melodie, špičkové technické muzikantství a masivní, temný a bohatý zvuk. It’s Power: It’s Heavy: it's Dark ... It is The Symphony of Shadows a kapela SEVEN THORNS!

Zdá se, že power-metalový výlet do světa SERIOUS BLACK bude hodně zajímavý a vzrušující! Sbalte dobrou náladu a chuť na kvalitní metal a doražte do PRAHY, klub Storm, 11. 2. 2022!

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.