SEPULTURA

Datum Místo
PŮVODNĚ 12.11.2021, NOVĚ 22.10.2022 19:10 Sportovní hala Datart, Zlín Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Koncert brazilské metalová ikony SEPULTURA se překládá na podzim 2022!

Brazilští thrash metaloví hrdinové SEPULTURA bohužel musí z důvodů nám všem jasných a známých odložit své dlouho plánované turné po Evropě se svou letošní novinkou a velmi povedenou deskou „Quadra“.  Turné se naštěstí podařilo přeložit na podzim 2022! Jedna zastávka tohoto turné stále patří České republice a ZLÍNU!

SEPULTURA rozburácí zlínskou halu Datart 22.10.2022!

Speciálními hosty, kteří budou SEPULTURU na celém turné doprovázet zůstávají impozantní thrash metalisté SACRED REICH (USA) a legendární metaloví drtiči CROWBAR (USA)!

Světová metalová scéna by bez SEPULTURY nebyla stejná. Už celých 35 let nejsou tyto brazilské ikony jen celosvětově uznávanou kapelou, ale byli, jsou a navždy budou patřit mezi přední průkopníky Thrash Metalu, od chvíle, kdy v roce 1986 vydali své legendární debutové album „Morbid Visions“.

 „Quadra“, jejich mocný nový počin, je důkazem silné vůle, neutuchající žízně po životě a kvality tak ohromně vysoké, že to lze jen těžko popsat slovy! SEPULTURA, to je dnes neuvěřitelně mocná mašina, spojující mraky zkušeností a mladistvou sílu! Ve své doposud nejsilnější sestavě, kapela umocňuje talent členů staré školy Andrease Kissera (kytary, zpěv) a Paulo Xisto Pinto Jr. (basa), vokální sílu Derricka Leon Greena (zpěv) a svěžest bubeníka Eloy Casagrandeho.

22. října 2022 to bude ve ZLÍNĚ, hale Datart, vřít! Tento energií a skvělou muzikou nabitý večer s kapelami SEPULTURA, SACRED REICH a CROWBAR si prostě nenechte ujít! Určitě stojí za to si na něj ještě rok počkat.

Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu!

Galerie/Média