SEPTICFLESH, CARACH ANGREN, NARAKA

Datum Místo
8. 4. 2022 20:00 (pá) Masters of Rock Café, Zlín Objednat u TicketPortalu
Více termínů

SEPTICFLESH a CARACH ANGREN zavítají v rámci evropského turné na jaře do ZLÍNA! Zahajujeme prodej vstupenek!

Řecká death-metalová superstar SEPTICFLESH a holandská symphonic-black metalová banda CARACH ANGREN spolu vyrazí na jaře 2022 na Evropské turné. A POZOR! 8. 4. 2022 dorazí také k nám, do ČR, do ZLÍNA, Masters of Rock Café!

SEPTICFLESH jsou považováni za jednoho z průkopníků helénského death metalu. Od svého vzniku v roce 1990 ušli obrovský kus cesty, prošli mnoha změnami, a spolupracovali s množstvím známých umělců i producentů, vč. symfonického orchestru Praha. Ke svým 30. narozeninám kapela vydala ohromující live 2CD/Blue Ray, natočené v Mexiku „Infernus Sinfonica MMXIX“ (2020), kde si kapela na pódium pozvala přes sto lidí, včetně symfonického orchestru v plném složení a dětského sboru! Nyní tito metaloví ďáblové pracují na další nové desce, kterou představí Evropě live na evropském turné 2022! A aby toho nebylo málo, na turné spojují své síly se strašidelnými symphonic-black metalovými CARACH ANGREN, kteří zde představí svoji poslední desku „Franckensteina Strataemontanus“ (2020) a oživí tak nejedno monstrum! Do třetice si přidejte francouzskou metalovou bandu NARAKA, která ve své tvorbě kombinuje moderní death, thrash and black metal v orchestrální úpravě. Letos vydali svůj debut „In Tenebris“ (2021) a už se chystají na turné se slavnějšími kolegy SEPTICFLESH a CARACH ANGREN.

Ve ZLÍNĚ bude příští rok z jara opravdu dost temno. 8. 4. 2022 bude v klubu Masters of Rock Café znít vysoce návykový a technicky dokonalý metal. Připravte se na to!

Vstupenky jsou právě v prodeji!

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.