SABATON

Datum Místo
12. 3. 2022 19:00 (so) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn 18:00

V roce 2019 oslavili SABATON 20. výročí své existence vydáním opusu „The Great War“, se kterým se ponořili do ponuré a krvavé atmosféry první světové války. Oslavy byly zpečetěny velkým a velmi úspěšným světovým turné „The Great Tour“, na kterém zavítali také do České republiky.

SABATON si sehnali na turné speciální posily.
Mongolská kapela THE HU je mladá rocková kapela, v jejíž tvorbě jsou zakořeněny tradice jejich vlasti. Uvidíte a uslyšíte zde takové nástroje jako jsou Morin Khuur (koňská hlava), Tovshuur (mongolská kytara), Tumur Khuur (čelistní harfa) a hrdelní zpěv se současnými zvuky, čímž vytváří jedinečný zvukový profil, kterému sami říkají „Hunnu Rock“. Hned svým debutovým albem „The Gereg“ se katapultovali na samotný vrchol světového žebříčku nových kapel a získali víc než 250 milionů streamů po celém světě! Nyní připravují druhou desku, která vyjde počátkem roku 2022 a kterou představí v pražské O2 areně.
Populární strašáci z Finska LORDI! Když jim pandemie koronaviru přerušila velké turné „Killectour“, které jeli ke své nové unikátní desce „Killection“, nezaháleli a Mr.Lordi se jal psát nový materiál. Takže nás LORDI opět překvapí něčím zbrusu novým!

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.