Royal Dog Summer Party

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
27. 7. 2019 12:00 (so) Výstaviště Floria Kroměříž, Kroměříž ID akce: 5404008 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

Royal Dog Summer Party

Více termínů


ROYAL DOG SUMMER PARTY - open air hudební festival
Výstaviště Kroměříž, 27. 7. 2019, areál otevřen od 12:00 do 24:00 hod.

Vstupné
- cena do 31. 5.  250 Kč
-   1. 6. - 23. 7.  300 Kč
- 24. 7. - 27. 7.  399 Kč
Držitelé ZTP/P zdarma i s doprovodem
Děti do 12 let v doprovodu dospělé osoby zdarma

Léto se otřese v základech! Čeká vás letní párty, jakou Kroměříž ještě nezažila!
Moderní hudba, adrenalin a míchané drinky, to je nejlepší summer party, kterou si umíš představit!

Vystoupí Kontrafakt, DMS, kapitán Demo, Mydy Rabycad, PSH, Atavists a mnoho dalších! Takový lineup jen tak někde nezažiješ! Otevřeme dvě stage, které budou nadupané těmi nejlepšími interprety!

Těšte se na dechberoucí parkourové triky, velkolepou světelnou a ohnivou show, nejlepší tanečnice street dance nebo na holičskou barber show!

13:00 - 13:40   ATAVISTS
14:00 - 14:45   LAZER VIKING
15:00 - 15:30   MANIAK
15:30 - 16:00   NIKOLETA ŠURINOVÁ
16:00 - 17:00   LAKE MALAWI
17:30 - 18:30   KAPITÁN DEMO
18:30 - 19:00   BOKI
19:00 - 20:00   MYDY RABYCAD
20:30 - 21:30   DMS (Dame - Smart - Monsignor Separ)
22:00 - 23:00   PSH (Vladimir 518 - Orion - Mike Traffic)
23:00 - 24:00   KONTRAFAKT (Anys - Ego - Rytmus)
+ další interprety Vám ještě budeme postupně přidávat!

KONTRAFAKT
závěr festivalu si vezme do parády slovenská crew DJ Anys, Ego a Rytmus! Kontrafakt patří mezi nejprodávanější interprety na česko-slovenské scéně a jde rozhodně o jednoho z nejznámějších představitelů hip-hopu u nás.

KAPITÁN DEMO
rozhodně jeden z nejoriginálnějších umělců celé hudební scény. Korpulentní postava, bizarní kostýmy, vtipné a peprné texty – to je Kapitán Demo. Jeho show prostě musíte zažít! Za rok 2018 je Kapitán Demo nominován ve třech kategoriích hudebních cen Anděl: Skladba roku (Zlatíčka), Sólový interpret (Mládí v trapu) a Videoklip (Zlatíčka).

DMS
slovenské trio Dame, Smart a Monsignor Separ! DMS je formace, která zásadně ovlivňuje slovenskou i českou hip-hopovou scénu. V roce 2018 skupina vydala svou třetí desku „Prepáčte“, která se za minulý rok stala jediným albem, jenž zvládlo získat platinovou desku ještě v předprodeji.

ATAVISTS
čtyřčlenný hudební projekt balancující na pomezí blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. Charakteristický zvuk skupiny tvoří špinavé kytary, nakřáplé retro varhany a osobitý vokální projev frontmana Adama Krofiana. Za rok 2018 je kapela v nominaci na hudební ceny Anděl v kategorii Objev roku a v kategorii Rock.

PSH
Vladimir 518, Orion a Mike Traffic. Kdo by neznal tuhle již legendární partičku, která se nesmazatelně vryla do dějin česko-slovenského hip hopu. Kluci zrovna finišují se svou čtvrtou deskou. Uslyšíme jejich nové pecky i v Kroměříži?:-)

MYDY RABYCAD
mladá kapela z Prahy, která hraje fúzi electroswingu a dalších stylů elektronické hudby, kterou sama nazývá glamtronic. Teprve jako druhá česká kapela v historii vystoupili na festivalu Glastonbury v Anglii a v tuto chvíli má našlápnuto k největšímu zahraničnímu úspěchu české kapely v současnosti. Vystoupení této party je barevné jak po hudební, tak po zvukové stránce. Všechnu pozornost na sebe strhává živelná Žofie nejen svými pestrými crazy kostýmy, ale i energií, kterou do show dává.

LAKE MALAWI
česká, anglicky zpívající, indie popová kapela původem z Třince. Skupinu založil Albert Černý v září 2013 po rozpadu Charlie Straight. V květnu 2019 budou zastupovat Česko na Eurovision Song Contest 2019 v Tel Avivu. Lake Malawi dělali předskokany takovým hudebním veličinám jako 30 Seconds to Mars, MIKA či The Kooks. Autorem veškerých textů i hudby je Albert Černý, který za svou kariéru obdržel čtyři ceny Anděl, cenu MTV a dvakrát byl oceněn v anketě Zlatý Slavík.

NIKOLETA ŠURINOVÁ
vítězka soutěže Česko Slovensko má talent v roce 2018. Jedenáctiletá slovenská bubenice, jejíž vystoupení na bicí vám jednoduše vyrazí dech!

LAZER VIKING
je zosobněním bezbřehé lásky k písňové formě žánrů populární hudby minulého století. Za svou kratičkou kariéru stihl vydat již dvě dlouhohrající alba, Radical Karaoke a Flesh Cadillac, obě byla nominovaná na tuzemskou desku roku.

BOKI
slovenský rapper, malíř a superfinalista soutěže Česko Slovensko má talent v roce 2018.

MANIAK
patří k nové vlně raperů, které jistě čeká skvělá kariéra. Dovolíme si tvrdit, že Maniak patří k těm nejvíce živelným ve hře. V roce 2018 vydal debutové album Husky, které má vše, co by fanoušek od brněnského rapera mohl očekávat.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.