Roman Dragoun & Michal Žáček - Akusticky

Datum Místo
19. 12. 2021 18:00 (ne) Zámek Holešov, Velký sál, Holešov Objednat u TicketPortalu
Více termínů

MUSICA HOLEŠOV

ROMAN DRAGOUN & MICHAL ŽÁČEK
AKUSTICKY

neděle 19. prosince, 18:00 hod.
Velký sál zámku Holešov

Inspirační setkání skladatele mnoha rockových hitů, zpěváka Romana Dragouna s instrumentálním virtuózem na dechové nástroje Michalem Žáčkem. Akustický recitál čerpá z Dragounových sólových alb Piano a Samota. Komorní podoba písní jej představí Romana Dragouna nejen jako skvělého zpěváka, ale také jak bravurního vypravěče zhudebněné poezie duchovních, ale i lidských témat.
Člen beatové síně slávy, osobnost českého rocku, čerstvý pětašedesátník, prošel řadou významných rockových kapel ať již to bylo dávné Futurum, později Stromboli, nyní Progres II, je také mnoha posluchačům známý jako Ježíš s legendárního muzikálu Jesus Christ Superstar. Před časem byl Dragoun posluchači radia BEAT zvolen do elitní sestavy českých rockových hvězd Supergroup po boku Střihavky, Pavlíčka či Gumy Kulhánka.
Michal Žáček, čaroděj dechových nástrojů, spolupracuje s celou plejádou rockových ,ale i jazzových interpretů a nikdy nechybí tam, kde je příležitost k improvizaci. V Holešově se představil jako člen seskupení Vlasty Redla. Nejznámější je jeho spolupráce s Richardem Müllerem nebo kapelou No Name.

Vstupné:
Základní: 190,- Kč
Zlevněné (Student, Senior 65+, ZTP, ZTP/P): 130,- Kč
Nastavitelná sleva v nákupním košíku

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.