Rockové Vánoce na Barče - Aleš Brichta Project…

Datum Místo
14. 12. 2023 18:00 (čt) Kulturní dům Barikádníků, Praha 10-Strašnice Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Máte rádi klasiku? Pak si určitě nenechte ujít "Rockové Vánoce na Barče"!
ALEŠ BRICHTA PROJECT, TÖRR, HATTRICK¨

"Rockové Vánoce na Barče", tento rok plánované na 14. prosince, jsou již desítky let velkým vánočním mejdanem zpěváka Aleše Brichty. Letos budou mít na programu opravdovou klasiku v pořadí: Aleš Brichta Project, Törr a speciální set představí jedinečná formace Hattrick.
"Barča" se tak opět vrací ke kořenům, kdy koncem 80. let byl "Kulturní dům Barikádníků na Praze 10" opravdovou baštou rocku v tehdejším Československu.

Výběr kapel pro letošní večírek rozhodně není náhodný:
HATTRICK
Projekt, který vznikl v hlavách Petra "Kuny" Buneše a Oty Hereše na konci 20. století, ke spolupráci vyzvali Aleše Brichtu a vzniklo unikátní dílo, které u nás a možná i ve světě nemá obdoby - rozsáhlejší rocková deska s texty, výhradně na fotbalové téma. Kvůli sborům ještě přizvali několik známých ligových fotbalistů a v roce 2000 vydali CD Hattrick. Ohlas byl okamžitý a úspěch tak veliký, že v roce 2004 vyšla rozšířená verze na 2CD, jak jinak, s názvem Hattrick. Fanoušci se mohou těšit na jejich ojedinělé vystoupení.
TÖRR
Pražská legendární skupina Törr patří dlouhou dobu ke stálým a slavným pojmům české metalové historie, byla pojmenovaná podle dnes již zrušené jednotky atmosférického tlaku a vznikla již v roce v roce 1977. Po prvních vystoupeních v polních podmínkách atmosféry bývalého režimu následovaly veleúspěšné koncerty v tehdejších pražských a středočeských sálech, z nichž k nejdůležitějším patřily akce na legendární "Barče", kam se nyní konečně po letech a ve výborné formě vrací.
ALEŠ BRICHTA PROJECT
… mejdan tradičně uzavře. Zazní nejvýraznější hity, ale určitě nebudou chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už před více než třiceti lety…

Neváhejte, Barča není nafukovací!

Vstupné: 499 Kč (předprodej) / 550 Kč (v den konání a na místě)
Speciální vstupenka pro 4 osoby jen za 1899 Kč (jen předprodej)
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - eTickets!
Další info:
koncert na stání / slevy NE / vstupenka ZTP/P umožňuje společný vstup dvou návštěvníků - držitele průkazu ZTP/P a jedné osoby jako doprovod / bezbariérový přístup ANO