Richard Müller - Večery tříkrálové

Datum Místo
4. 1. 2024 20:00 (čt) Dukla - konferenční a společenské centrum, Znojmo Objednat u TicketPortalu
5. 1. 2024 20:00 (pá) SONO CENTRUM, Brno NENÍ V PRODEJI
6. 1. 2024 19:00 (so) Divadlo Hybernia, Praha 1 NENÍ V PRODEJI
7. 1. 2024 20:00 (ne) PETROF Gallery, Hradec Králové NENÍ V PRODEJI
8. 1. 2024 20:00 (po) PETROF Gallery, Hradec Králové NENÍ V PRODEJI
Více termínů

Richard Müller - Večery tříkrálové
Richard Müller je legendou česko-slovenské hudební scény, vynikající zpěvák s nezapomenutelným hlasem, hudebník, skladatel a textař.
Za svou čtyřicetiletou hudební kariéru natočil více než 20 alb, na kterých spolupracoval s mnoha zvučnými jmény, jakými jsou například Petr Hapka, Michal Horáček, Milan Lasica, Michal Pavlíček nebo Ondřej Brzobohatý.
V Česku a na Slovensku se prodalo celkem více než 1 milion jeho desek. Získal řadu hudebních ocenění, mezi nimi osmnáct cen Aurel, dvanáct umístění mezi nejlepšími zpěváky v anketě Slávik nebo ceny Grand Prix Rádio.
Během Večerů tříkrálových zazní písně nejen z jeho nejnovějšího alba Čierna labuť, biela vrana, ale i největší hity jeho čtyřicetileté hudební kariéry.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - eTickets!!
Další info:
slevy NE / děti do věku 5 let včetně zdarma bez nároku na vlastní sedadlo / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / vstupenka "ZTP/P" umožňuje společný vstup dvou návštěvníků - držitele průkazu ZTP/P a jedné osoby jako doprovod (obvykle standardní sedadlo + přístavek)