Richard MÜLLER ´22 Tour

Datum Místo
27. 11. 2022 20:00 (ne) Divadlo Hybernia, Praha 1 Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Richard MÜLLER ´22 Tour
Užijte si atmosféru první adventní neděle s jedním z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších zpěváků česko-slovenské scény Richarda Müllera.
Program koncertů úspěšného letního turné pokračuje i v zimní sezóně a kromě písní z legendárních alb 33, Nočná Optika, Richard Müller a hosté, Neuč vtáka lietať, Koniec sveta a dalších přibyde také ochutnávka z aktuálního alba, které vychází v říjnu pod názvem Čierna labuť, biela vrana.
Fanoušci se můžou těšit na známé hity této hudební legendy, které nepřestávají publikum bavit, ale také na písně, které na živých koncertech ještě nezazněly.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / vstupenka "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod (standardní sedadlo + přístavek) / děti do věku 5 let včetně zdarma bez vstupenky a bez nároku na vlastní sedadlo

-TH-