ROGER WATERS

Datum Místo
24. 5. 2023 20:00 (st) O2 arena, Praha NENÍ V PRODEJI
25. 5. 2023 20:00 (čt) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn 18:30

Roger Waters z legendárních Pink Floyd se vrací do Prahy se svým prvním rozlučkovým tour „This Is Not A Drill“. Nejznámější písně a úchvatná audiovizuální show je zárukou nevšedního zážitku!

Roger Waters od roku 1999 neúnavně koncertuje, v Praze vystoupil s koncertním provedením alb The Dark Side of the Moon i The Wall. Jeho vystoupení jsou vždy zážitkem pro uši i oči, hudba je vždy doprovázena působivými klipy a různými světelnými efekty.

Jeho nadcházející turné "THIS IS NOT A DRILL TOUR 2023" bude štědře brát i z tvorby Pink Floyd. Možná je to poslední příležitost si naživo vyslechnout a prožít hudbu hudební legendy, která se již nikdy nezopakuje.

V pořadu zazní 20 klasických písní Pink Floyd a Rogera Waterse, mj: "Us & Them", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here" a "Is This The Life We Really Want?". Kromě toho Waters debutuje novou písní "The Bar".

Waters hraje na hlavní vokály, kytary, baskytaru a klavír a na pódiu se k němu připojí: Jonathan Wilson - kytary a vokály; Dave Kilminster - kytary a vokály; Jon Carin - klávesy, kytara a vokály, Gus Seyffert - baskytara a vokály; Robert Walter - klávesy, Joey Waronker - bicí; Shanay Johnson - vokály; Amanda Belair - vokály a Seamus Blake - saxofon.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.