ROCKY

TICKETPORTAL
Datum Místo
Vyberte si termín, který Vám sedí
15. 12. 2017 19:00 (pá) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha ZRUŠEN
×

ROCKY

16. 12. 2017 15:00 (so) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha Objednat u TicketPortalu
×

ROCKY

16. 12. 2017 19:00 (so) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha Objednat u TicketPortalu
×

ROCKY

17. 12. 2017 15:00 (ne) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha ZRUŠEN
×

ROCKY

29. 12. 2017 19:00 (pá) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha Objednat u TicketPortalu
×

ROCKY

30. 12. 2017 15:00 (so) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha Objednat u TicketPortalu
×

ROCKY

30. 12. 2017 19:00 (so) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha Objednat u TicketPortalu
×

ROCKY

31. 12. 2017 15:00 (ne) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha ZRUŠEN
×

ROCKY

Více termínů

Muzikál Rocky - romantická love story

Strhující příběh podle legendárního filmu Sylvestra Stallona o životní šanci a osudové lásce. Účinkují Kryštof Michal, Jan Kříž, Milan Šteindler, Hana Holišová, Roman Vojtek, Markéta Procházková, Michaela Nosková, Dáša Zázvůrková a další. Ve vzrušující muzikálové podívané s unikátní dekorací živě zazní slavné hity jako "Eye Of Tiger" a "Fight from the Heart". Od 3. března v Kongresovém centru Praha.

Show plnou adrenalinu produkuje tým úspěšné české verze Mamma Mia! ve spolupráci se Stage Entertainment. Režie se ujal zahraniční režisér Christoph Drewitz, který se podílel rovněž na zahraniční verzi tohoto muzikálu

Rocky je strhující příběh outsidera, který dostal šanci a zvítězil sám nad sebou. Předlohou k muzikálové verzi se stal Oscarem oceněný nejlepší film roku 1976, jež odstartoval kariéru Sylvestera Stalloneho.

Inspirující lovestory o odvaze a vytrvalosti umocňuje originální hudba včetně hitparádových hitů „Eye of the Tiger“ a „Gonna Fly Now“, které byly nominovány na Oscara za nejlepší filmovou píseň. Velkolepou podívanou graduje vedle světelných efektů především unikátní scénografie, která v českých muzikálech dosud nebyla k vidění.

Muzikál ROCKY měl světovou premiéru v hamburském Operettenhaus a sklidil pozitivní recenze. Na základě německého úspěchu byl v dubnu 2014 uveden na newyorské Broadwayi, kde získal 4 nominace na cenu Tony, z nichž jednu – za originální scénografii – vyhrál.

Původní hudbu muzikálu ROCKY zkomponoval Stephen Flaherty, texty napsala Lynn Ahrens, slavný tandem oceněný cenou Tony. Autorem libreta je Thomas Meehan, který rovněž napsal předlohy k muzikálům The Producers a Hairspray. Autorem českých textů je Michael Prostějovský, který napsal slova k domácím verzím muzikálů Jesus Christ Superstar nebo Evita.

Nepropásněte žádnou novinku od Sazky

Chci zasílat zajímavosti a novinky ze Sazky včetně nabídky vstupenek.