RICKY GERVAIS

Datum Místo
10. 11. 2019 19:30 (ne) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha NENÍ V PRODEJI
ZAVŘÍT 
×

RICKY GERVAIS

Více termínů

RICKY GERVAIS SE POPRVÉ PŘEDSTAVÍ V ČESKÉ REPUBLICE!

Jedinečný Ricky Gervais vystoupí v rámci světového turné „Supernature“ 10. listopadu 2019 v pražském Kongresovém centru.

Ricky Gervais, považovaný za jednoho z nejvlivnějších britských komiků od dob Charlieho Chaplina (v roce 2016 obdržel Cenu BAFTA Britannia Charlieho Chaplina za vynikající komediální výkon), se opět vrací na scénu, krátce po svém loňském stand-up turné s názvem Humanity.

Ricky Gervais, tvůrce a hvězda seriálů Kancl, Kompars, Derek a kritikou oceňovaného nedávného hitu After Life (Netflix), získal nespočet ocenění. Oblíbený seriál Kancl je nejúspěšnější britskou komedií všech dob uvedenou ve více než 90 zemích se sedmi novými zpracováními.

Ricky Gervais, držitel mnoha ocenění, je stand-up komik. Nenechte si ujít jedinečnou šanci vidět ho naživo, letos na podzim v Kongresovém centru v Praze. Představení je uváděno v anglickém jazyce.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.