RHYTHM OF THE DANCE

Datum Místo
9. 11. 2023 20:00 (čt) STAREZ ARÉNA VODOVA, Brno-Královo Pole Objednat u TicketPortalu
12. 11. 2023 20:00 (ne) Multifunkční aula Gong, Ostrava-Vítkovice Objednat u TicketPortalu
13. 11. 2023 20:00 (po) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha 4-Nusle Objednat u TicketPortalu
Více termínů

RHYTHM OF THE DANCE
Irská taneční a hudební skupina Rhythm of The Dance se poprvé představí v České republice, přiváží originální irský tanec a hudbu v podání těch nejlepších tanečníků a muzikantů. 
Skupina Rhythm of The Dance pořádá světové turné na oslavu 25. výročí svého založení. Představení plné skvělých hudebníků, kteří hrají LIVE na pódiu, hvězdných vokalistů a stepařských mistrů světa přináší zcela strhující zážitek. Show pulzuje v rytmu světových stepařských šampionů, živé kapely a nádherné choreografie. Jejich show si vysloužila standing ovation více než 7 milionů nadšených diváků v 50 zemích světa.
Nabitý program zve diváky na cestu irskou historií od starověku plného legend a mýtů, až po moderní, městské Irsko pulsující životem a mladými talenty. Bohatá jevištní technika ještě umocňuje až magickou atmosféru celého představení. Nejnovější produkce Rhythm of The Dance vychází z kořenů irského tance Sean-Nós, což znamená starý původní taneční a hudební styl, až po moderní formy tance i hudby, které známe dnes.
Rhythm of the Dance v Česku představí tradičně zakořeněnou autentickou irskou kulturu, tanec a hudbu, a to vše LIVE ve strhujícím rytmu rychlých stepařských kroků.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Vstupenka do sektoru "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku
ZTP/P Brno: Vstup na plochu je technickým zázemím za asistence pořadatele od ulice B. Němcové. Toaleta pro imobilní návštěvníky je dostupná pouze z Plochy.

-TH-

Galerie/Média