Princové jsou na draka

Datum Místo
31. 10. 2021 11:00 (ne) Divadlo Bez Zábradlí, Praha Objednat u TicketPortalu
28. 11. 2021 11:00 (ne) Divadlo Bez Zábradlí, Praha Objednat u TicketPortalu
27. 12. 2021 15:00 (po) Divadlo Bez Zábradlí, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Účinkují: Libor Jeník, Rostislav Trtík, Eva Přívozníková, Eliška Jansová, Kryštof Nohýnek, Patrik Vojtíšek, Radek Fejt, Fabián Šetlík, Hana Sršňová, Marta Vítů, Kristýna Žďánská, Veronika Barešová, Magdaléna Hlobilová, Lucie Karbanová

Autor: Jiří Chalupa, Zdeněk Svěrák, Jaroslav Uhlíř

Produkce: Lukáš Sýkora

Délka: 70 min.

 Každý divák bez rozdílu věku musí mít vlastní vstupenku.

Dělání, dělání, všechny smutky zahání ... Hlupáku, najdu tě, tváříš se nadutě ... Kdyby se v komnatách, běhoun jak hrom natáh ... Statistika nuda je, má však cenné údaje, neklesejme na mysli, ona nám to vyčíslí ... To vše jsou písničky ze slavné televizní pohádky Princové jsou na draka. Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř napsali velké množství krásných písniček, ale právě tyto opravdu zlidověly. Pohádka Princové jsou na draka se stala doslova zlatým pokladem České televize a na její další uvedení se vždy těší všechny generace diváků – od těch nejmenších až po jejich babičky a dědečky. A v roce 2015 – třicet pět let od televizní premiéry – jsme ji převedli i na divadelní prkna. Diváci tak mají možnost přenést se do bláznivého pohádkového světa, poslechnout si (a třeba i s herci společně zazpívat) známé písničky a sledovat příběh smutné princezny Lenky a trochu bezradného pana krále, který si neumí poradit s kralováním ani s drakem.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.