Příbuzné si nevybíráme

Datum Místo
29. 9. 2019 19:00 (ne) KC Semilasso, Palackého tř. 126, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Příbuzné si nevybíráme

1. 12. 2019 16:00 (ne) Divadlo Gong, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Příbuzné si nevybíráme

Více termínů

Franckyho sexy sekretářka Natalia Malvína Pachlová nebo Jana Pidrmanová nebo Lenka Zahradnická nebo Kateřina Sedláková Režie Jan Novák Překlad Alexander Jerie Hudba Pavel Horák Texty písní Jaroslav Machek Scéna Michal Hess Kostýmy Ludmila Pavlousková Rekvizity a kostýmová spoluprace Helena Konarovská Zvuk Jiří Beneš Světla Aleš Hanzlíček 

Na oslavu se sejdou tři bratři – pán domu podnikatel Francky, zubař David a advokát Yvan – i se svými manželkami. Hned zpočátku je zřejmé, že švagrové k sobě právě neplanou horoucí láskou, nemluvě o tom, že své muže se snaží držet na krátké uzdě. Ale přímo bombou je příchod Franckyho mladé vyzývavé sekretářky Natálie, která dokonale okoření rodinnou slavnost. Vyvolá paniku u přítomných mužů a z jejich nepřirozeně odmítavé reakce pojmou manželky podezření. Čí je to milenka? Dojde k překvapivým odhalením a rodinná idyla bere za své. Autor netají, že muži bývají v podobných situacích většinou zbabělí a ženy spíše bezcitné a nemilosrdné. Jedovaté narážky a trefně mířené odpovědi místy připomínají tenisovou výměnu míčků. Díky hereckému obsazení, brilantním dialogům a situačním zvratům nabízí komedie nevšední divadelní zážitek.

 

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.