Příběh ze ZOO

Datum Místo
21. 2. 2024 19:00 (st) KC Semilasso, Brno Objednat u TicketPortalu
Více termínů

PŘÍBĚH ZE ZOO
Když nemáte vztah k lidem, měli byste někde začít. Třeba na lavičce v Central Parku po cestě ze zoo… Sugestivní dílo génia amerického dramatu.
JERRY: David Švehlík
PETER: Ondřej Brousek
Obvyklá délka představení je 1 hodina a 20 minut bez přestávky.

Z kritiky Heleny Grégrové (i-divadlo.cz):
"Zajímavých, interpretačně náročných hereckých příležitostí se oba protagonisté zhostili bravurně. O co méně má postava Petera textu, o to více emocí musí obsáhnout pouze prostřednictvím mimiky, což se Ondřeji Brouskovi podařilo opravdu skvěle. Silný divácký zážitek."

Z kritiky "Moniky" ze serveru Ať žije divadlo (www.atzijedivadlo.cz):
"Na úvod musím říct, že jsem velmi náročný divák. Je to dáno snad přehledem, znalostí, studiem a hlavně stovkami „nakoukaných“ inscenací. Líbí se mi máloco, dát nějakému představení ze svého pohledu 100 % považuji prakticky za nemožné. Jenže právě to se stalo v Divadle Ungelt při představení Příběh ze zoo."

Z kritiky Josefa Chuchmy (Divadelní noviny):
"Už sám Albeeho text, ale také jeho jevištní ztvárnění v Ungeltu poskytuje zejména Švehlíkovi prostor pro to, co se zprofanovaně nazývá herecký koncert."

"Text nabízí dokonalou ukázku perfektně vystavěného příběhu - situaci s dvěma vynikajícími předpoklady pro strhující herecký výkon.“ (Jiří Pokorný, režisér)

Galerie/Média