Petr Kotvald - Vánoce hrajou Glórijá

Datum Místo
18. 12. 2021 19:00 (so) Kostel sv. Šimona a Judy, Praha 1-Staré Město Objednat u TicketPortalu
Více termínů

!!! DOBRÁ ZPRÁVA  ZE DNE 20.9.2021 - KONEČNĚ ROZHODNUTO -         prodané vstupenky na koncerty neuskutečněné z důvodů pandemie:     

  • Praha 19.12.20 - Vánoce hrajou glórijá          Kostel sv. Šimona a Judy - 19 h  prodané vstupenky zůstávají v         platnosti na termín 18.12.2021

Vánoční koncert zpěváka doprovázeného Trikem a komorním orchestrem , složeným z členů význačných hudebních těles za podpory dětského pěveckého sboru Petrklíč. Petr Kotvald během své kariéry nejen pravidelně nabízel a nabízí posluchačům nezapomenutelné hity, ale dokázal si vytvořit i smysluplný vánoční repertoár.
Píseň Vánoce hrajou glórijá je tradiční rozhlasovou trvalkou a je jednou z mnoha, které v představovaném adventním programu zazní. (Vánoce přicházejí, Jingle Bells, Zář vánoc, Půlnoční atd.)

P E T R  K O T V A L D

Hosté: DPS Petrklíč – držitel mnoha mezinárodních ocenění Alena Grillová — klavír, Petr Dvorský, Ondřej Štajnochr — kontrabas, Smyčcové kvarteto P. K., Tomáš Valášek — kytary, panova flétna a další. .                               ..VÁNOCE HRAJOU GLÓRIJÁ 2021...
                                                               aneb
                                            ..od Ondřeje ke Třem králům...

Praha 18.12. 2021 19:00 (So) Kostel sv.Šimona a Judy, Dušní ul. Praha 1 (sál je vytápěn)                                            

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.