PO FREDRIKOVI, Divadlo Na Fidlovačce

Datum Místo
2. 10. 2019 19:00 (st) Divadlo Na Fidlovačce, Křesomyslova 625, Praha 4, Praha REZERVACE NENÍ MOŽNÁ
ZAVŘÍT 
×

PO FREDRIKOVI, Divadlo Na Fidlovačce

Více termínů

Komorní Fidlovačka
Boleslavova 13, Praha 4

MATTIAS BRUNN
Režie Lukáš Pečenka
Dramaturgie Kateřina Jonášová
Překlad Miroslav Pošta
Pohybová spolupráce Rostislav Šrom

"Zamilovanost je někdy děsně náročná věc. Všichni to tvrděj a někdo to i skutečně zažil, nicméně bejt zamilovanej do Fredrika bylo chvílema naprosto nesnesitelný. Když jsem se do něj takhle po uši zamiloval, stalo se mimo jiný tohle: :: Denně jsem spal průměrně tři hodiny :: Nemoh jsem jíst, a tak jsem zhubnul osm kilo. :: Ostatní si začali myslet, že beru amfetaminy nebo éčko nebo něco na ten způsob. :: Připadalo mi, že je možný úplně všechno. Jako kdyby mi hlavou zněla neskutečně krásná písnička o tom, že život je hra a my ji teď jdeme hrát."
Monodrama současného švédského autora Mattiase Brunna Po Fredrikovi je jako výkřik - vyjadřuje zároveň ohlušující radost z vášně, z lásky a z krásy života, zároveň bolest zklamání, temnotu pomsty a smutku ze smrti. Je možné žít po Fredrikovi?
Premiéra 28.04.2018

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!ZTP/P info: Veškeré informace pouze na pokladně divadla

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.