PACIFIK SLAVÍ „PADE“ A VÁNOCE V JEDNOM

Datum Místo
12. 12. 2021 19:00 (ne) Divadlo Gong, Praha, Praha 9-Libeň Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Přijměte pozvání Heleny, Martiny, Andělína a Jirky, na dnes již tradiční setkání v době adventu do pražského Divadla Gong. Přesněji: Vánočně laděný program spojený s oslavou 50. narozenin skupiny Pacifik. Poznamenejte si do kalendáře neděli 12.12.2021 se startem v 19:00.

PACIFIK SLAVÍ „PADE“ A VÁNOCE V JEDNOM

Začátkem letošního roku nás opustila legenda trampingu, trampské písně, chodící databanka, kamarád, ale hlavně kapelník skupiny Pacifik, Tony Linhart. Jeho náhlý odchod bez rozloučení přesto neznamená konec Pacifiku. Nikdo nemůže a nechce „Tondu“ ve skupině nahradit, ale proč si dál nepřipomínat dnes již hudební evergreeny nejen od táborových ohňů? Život nám připravuje různé překážky a ty je nutné překonávat. Pacifik jede dál!

 

Vážení návštěvníci!

Nikdo v současné době nedokáže odhadnout (možné) budoucí hygienicko-protiepidemická opatření Ministerstva zdravotnictví. Chceme alespoň částečně předejít případným problémům s omezením kapacity našeho sálu, proto do odvolání NEPRODÁVÁME VSTUPENKY NA KONKRÉTNÍ SEDADLA. O své(á) místo(a) se bát určitě nemusíte, ale na program přijďte s dostatečným předstihem. Kdo jak přijde, tak si sedne. 

V našem divadle dodržujeme všechna hygienicko-protiepidemická opatření. Ve vlastním zájmu sledujte naše internetové stránky www.divadlogong.cz

Divadlo Gong

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.