ORIGINAL ENIGMA VOICES

Datum Místo
1. 12. 2020 19:00 (út) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ORIGINAL ENIGMA VOICES

Více termínů

ORIGINAL ENIGMA VOICES vystoupí živě v Praze!
Skupina předvede společně s dalšími silnými hlasy všechny své největší hity v originálních aranžích.

Tři nominace Grammy, 70 milionů prodaných desek, více než 100 zlatých a platinových desek - to je jen část úspěchů projektu ENIGMA. Rekordní prodej a zároveň tajemné tváře členů skupiny - díky tomu se mystická ENIGMA stala jedním z nejpopulárnějších hudebních projektů posledních desetiletí.
I přes impozantní čísla skupina před rokem 2019 nekoncertovala!

Projekt ENIGMA založený v roce 1980 německým producentem MICHAELEM CRETU přilákal miliony posluchačů unikátním zvukem, který nelze srovnávat s žádnými jinými. ENIGMA se umístila víc než padesátkrát na prvním místě světových hudebních žebříčků!

Během koncertu v Praze skupina sestavená z originálních hlasů ENIGMY, mj. ANDRU DONALDS, ANGEL X, FOX LIMA…, předvede své největší hity, program zahrnuje více než 20 skladeb z různých alb, mimo jiné Return to Innocence, Gravity of Love, Mea Culpa, Sadeness, Principles of Lust, 7 Lives, Many Faces, The Rivers of Belief, The Fall of Live of a Rebel Angel.

Koncert bude zpestřen účastí orchestru a mnoha speciálními efekty. Každá skladba představuje samostatnou produkci. Hudba je doprovázena elektrizující vizualizací a změnou kostýmů umělců, kteří skvěle ovládají umění scénické reinkarnace.
Nenechte si ujít toto mnoharozměrné show! Je to duševní cesta zvuky, obrazy, světly a smysly!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky do sekce ZTP/P platí vždy pro dvě osoby, jsou vyhrazeny pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), nárok na vstupenku ZTP/P je třeba u vstupu doložit příslušným průkazem / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.