ONEREPUBLIC

Datum Místo
pův. 6.11.20 a 28.10.21, NOVĚ 10.5.2022 od 20:00 O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn 18:30

Koncert, který se měl původně konat dne 6.11.2020, byl přesunut na 28.10.2021 a poté . Koncert se bude konat 10.5.2022. Vaše původní vstupenky zůstávají nadále v platnosti.

OneRepublic dosáhli úspěchu v roce 2007, kdy vyšlo jejich debutové album Dreaming Out Loud. Nabídlo úspěšné singly Stop and Stare a All I Need. Vše odstartoval hit Apologize, který zremixoval producent Timbaland. Svoji pozici nováčka OneRepublic potvrdili i deskou Waking Up z roku 2009, která nabídla další řadu hitů včele se Secrets, All The Right Moves nebo Marchin On.

Úspěch kapely tkví především ve velmi dobře napsaných popových písních, za jejichž zrodem stojí primárně frontman kapely Ryan Tedder. Ten si fanoušky dokáže podmanit nejen svým charismatickým vzhledem, ale i nezaměnitelným hlasem.

Kapela z Colorado Springs má na svém kontě 4 řadová alba a téměř tři desítky úspěšných singlů.

Lze očekávat, že v Praze OneRepublic představí nejen své velké hity jako například If I Love Myself, I Lived, Kids, Rich Love nebo Counting Stars, ale i nové album, na kterém jistě nalezneme i úspěšné singly Rescue Me a Wanted.

Prostředky vybrané na základě pořadatelem navýšené ceny vstupného (35,-Kč), budou ze zisku pořadatele poukázány pro účely umělce, tedy nadaci dle jeho výběru.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.