ONDŘEJ PROVAZNÍK-FELIX SLOVÁČEK: Písně KARLA GOTTA

Datum Místo
20. 12. 2023 19:00 (st) Dům kultury, Liberec IV-Perštýn ZRUŠEN
Více termínů

VÁNOČNÍ GALAVEČER "Jsou svátky…"
Ondřej Provazník & Felix Slováček
S písněmi Karla Gotta

Vánoční koncert zpěváka Ondřeje Provazníka a instrumentalisty Felixe Slováčka je ohromujícím hudebním zážitkem, který přináší radost a vánoční atmosféru do srdcí posluchačů. Tito vynikající umělci spojí své talenty a interpretaci nezapomenutelných skladeb Karla Gotta, jedné z největších ikon české pop music.
Ondřej Provazník, zkušený zpěvák s bohatým hlasem a širokým hudebním repertoárem, zde přináší svůj osobitý přístup a energii. Jeho vášeň pro hudbu a schopnost vyjádřit emocionální hloubku skladby přenášejí posluchače do úplně nové dimenze. S Felixem Slováčkem, výjimečným saxofonistou a dirigentem se jejich hudební harmonie propojují v jedinečnou symbiózu.
V tomto Vánočním koncertu jsou prezentovány melodie a písně z repertoáru Karla Gotta, které se staly nezbytnou součástí české hudební kultury. Jejich magické melodie a texty přinášejí nostalgii, radost a naději. Prostřednictvím těchto skladeb se posluchači vracejí k důležitým okamžikům svého života a připomínají si nezapomenutelné chvíle, které jsou spojené s touto výjimečnou hudbou.
Vánoční koncert zpěváka Ondřeje Provazníka doprovodí Big Band Felixe Slováčka.

Producent koncertu:
Milan Šifta
www.provaznikondrej.cz

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup velmi ztížený (schodiště) / vstupenka "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod (standardní sedadlo + přístavek), každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-