OLDIES FESTIVAL 2021

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 13.06.2020, NOVĚ: 19.06.2021 OD 12:00 Dolní oblast Vítkovice, Ostrava-Vítkovice Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Milí fanoušci a příznivci oldies festivalu,

nejdříve bychom Vám jménem celého organizačního týmu rádi poděkovali za trpělivost, se kterou očekáváte naše prohlášení k 6. ročníku festivalu.

S nadějí jsme očekávali vývoj situace v naší zemi a na základě nařízení vlády ČR a s ohledem na zdraví účinkujících, organizátorů i Vás, návštěvníků, Vám bohužel musíme oznámit, že letošní ročník OLDIES FESTIVALU se neuskuteční!!!  Protože je náš festival v jednom z prvních letních termínů a dosud není jasné, zda vůbec bude letos konání velkých veřejných akcí dovoleno, rozhodli jsme se přesunout váš oblíbený festival na 19.června 2021.

Jednali jsme s manažery skupin a už teď vám můžeme slíbit, ze line-up zůstane pro nadcházející ročník stejný. Můžete se tak těšit na skupinu 666, CAUGHT IN THE ACT, BONEY M, CAPPELLA, C-BLOK, SHAUN BAKER, LENA KATINA (t.A.T.u.)

 Veškeré již zakoupené vstupenky zůstávají platné i pro rok 2021 bez nutnosti výměny. Nemusíte se tedy obávat, o své hvězdy nepřijdete. Jen si budeme muset všichni chvíli počkat.

Tímto bychom Vám rádi poděkovali za podporu a věříme, že nám i nadále zůstanete věrní.

Dále bychom rádi poděkovali všem lidem v první linii i těm, kteří denně chrání naše životy a prokazují nám tím obrovskou službu. Máte náš obdiv a velké DÍKY.

Všem přejeme pevné zdraví a těšíme se na Vás v lepší době v červnu 2021!!!

Tým oldies festivalu

 

 

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.