O ZAPOMNĚTLIVÉM PSANÍČKOVÉM ANDĚLÍČKOVI

Datum Místo
24. 12. 2019 13:00 (út) Divadlo Gong, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

O ZAPOMNĚTLIVÉM PSANÍČKOVÉM ANDĚLÍČKOVI

Více termínů

Námětem pro tuto vánoční pohádku je příběh o Psaníčkovém Andělíčkovi, který každé Vánoce nosí dětská přání Ježíškovi. Představení přináší do divadla přinést kouzlo Českých Vánoc, které odbíjí kouzelný „Vánoční čas“. Hlavní zápletkou pohádky je pak skutečnost, že náš Psaníčkový Andělíček jednou zaspí a tím se jaksi vše řádně zašmodrchá…a pak už bude záležet jen na tom, jestli se ho podaří vzbudit, není to ale vůbec tak jednoduché, jak se může zdát. Velký důraz je v tomto představení kladen na scénografii, která má navodit kouzelnou a poetickou atmosféru Vánoc.

 

Scénář napsal K. Zima, autorem scény je Roman Marek a Martina Marková, kteří se už řadu let podílejí na scénografiích divadla Drak z Hradce Králové, Naivního divadla v Liberci a mnoho dalších tuzemských i zahraničních scén. V představení hrají K. Zima, J. Škvrna a Agáta Zimová nebo Jonáš Zima, Ježíška namluvil Jonáš Zima.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.