Noc na Karlštejně

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
5. 8. 2020 20:30 (st) Státní zámek Litomyšl, Litomyšl ID akce: 6969050 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

Noc na Karlštejně

Více termínů


Noc na Karlštejně - turné 2020, Zámecké návrší Litomyšl - 1. nádvoří
5. 8. 2020 začátek od 20:30, areál otevřen hodinu před zahájením

Vstupné
590 Kč, 690 Kč, VIP 990 Kč (VIP vstupenka zahrnuje: vlastní vstup, pláštěnku a deku)

Perla letních scén míří z Karlštejna na Zámek Litomyšl.
Originální představení z hradu Karlštejn nominované na cenu Thálie.

Slavný příběh doplňují legendární hity Lásko má já stůňu, Asi do věží, Hoja, hoj a mnohé další písně Karla Svobody, které doslova zlidověly a zpívají si je všichni diváci. Účinkují herci a zpěváci známí z muzikálů, tv seriálů a filmů. Patří k nim legendy stříbrného plátna i držitelé ceny Thálie.

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých muzikálů je půvabnou komedií o císaři Karlu IV. a jeho hradě Karlštejně, na němž podle údajného zákazu nesměly přebývat ženy. V roce 2020 vyráží na turné, z důvodu plánované rekonstrukce hradu Karlštejn. 

Představení je hráno v historickém prostředí, které není běžným divadelním prostorem, děj se odehrává po celém nádvoří, z oken pamětihodnosti, na hradbách i mezi diváky.

Místa v zadních řadách a na boku nedoporučujeme dětským divákům nebo osobám malého vzrůstu z důvodu možného omezeného výhledu v některých scénách. Představení se koná za každého počasí.
Vice na www.divadlokarlstejn.cz.
Pořadatel Máša agency s.r.o.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.