Noc na Karlštejně

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
31. 7. 2021 20:30 (so) hospitál Kuks, Kuks ID akce: 6969152 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

Noc na Karlštejně

Více termínů


Noc na Karlštejně, 31. 7. 2021 začátek od 20:30
hospitál Kuks, Kuks 81, Kuks 544 43

Vstupné
Sezení I. kat. VIP 990 Kč, II. kat. 690 Kč, III. kat. 590 Kč
(VIP 1. - 3. řada má v ceně pláštěnku a deku)

Noc na Karlštejně - každé léto s vámi.
Písničky Karla Svobody a legendární příběh ze zdí karlštejnských jsou zpátky na sérii letních představení po celé ČR a nově také na Slovensku. Noc na Karlštejně je s vámi každé léto a v roce 2021 oslaví už 100. reprízu. Hvězdné obsazení, slavné hity a magické prostředí hradů a zámků slibují jedinečný zážitek, který k létu prostě patří. Více o muzikálu ZDE.

Perla letních scén míří z Karlštejna k Vám.
Originální představení z hradu Karlštejn nominované na cenu Thálie.

Slavný příběh doplňují legendární hity Lásko má já stůňu, Asi do věží, Hoja, hoj a mnohé další písně Karla Svobody, které doslova zlidověly a zpívají si je všichni diváci. Účinkují herci a zpěváci známí z muzikálů, tv seriálů a filmů. Patří k nim legendy stříbrného plátna i držitelé ceny Thálie.

Jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých muzikálů je půvabnou komedií o císaři Karlu IV. a jeho hradě Karlštejně, na němž podle údajného zákazu nesměly přebývat ženy. Již třetím rokem vyráží na turné, z důvodu rekonstrukce hradu Karlštejn.

Představení je hráno v historickém prostředí, které není běžným divadelním prostorem, děj se odehrává po celém nádvoří, z oken pamětihodnosti, na hradbách i mezi diváky.

Místa v zadních řadách a na boku budou vyvýšena (elevace), ale i přesto je nedoporučujeme dětským divákům nebo osobám malého vzrůstu z důvodu možného omezeného výhledu v některých scénách. Představení se koná za každého počasí. Areál otevřen hodinu před zahájením.
Pořadatel Máša agency s.r.o.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.