Naprostí cizinci - Jezerka

Datum Místo
14. 1. 2024 19:00 (ne) Divadlo Na Jezerce, Praha Objednat u TicketPortalu
28. 2. 2024 19:00 (st) Divadlo Na Jezerce, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Podle filmu Paola Genoveseho Moderní technologie nám pomáhají překonat vzdálenost, ale ničí blízkost. Sedm přátel, kteří se pravidelně jednou za čas schází na večeři, aby vzpomínali na to, co bylo, řešili to, co je a plánovali, co bude. Během docela příjemného večera vzniká zdánlivě neškodný nápad. Hra, kterou se všichni zúčastnění rozhodnou hrát, by se mohla jmenovat: mobily na stůl. Ani jedna SMSka a ani jeden hovor nesmí přejít bez povšimnutí. Z původně nevinné zábavy se stává souboj s časem a realitou. Milenky, utajené nebo rozpadající se vztahy, plastické operace, mezigenerační spory, zamlčené křivdy,... Co všechno tajíte svým přátelům vy? Příběh, který nás donutí zamyslet se nad tím, zda se prostřednictvím moderních technologií namísto sblížení neodcizujeme. Z původně tušené komedie se v průběhu večera stává vztahové drama.

Obsazení: Barbora Kodetová Role: Eva, Ondřej Kavan Role: Rocco, Patricie Pagáčová Role: Bianca, Radomír Švec Role: Cosimo, Kristýna Hrušínská Role: Carlotta ,Petr Vacek Role: Lele Milan, Šteindler Role: Peppe, Jan Řezníček Role: Peppe,

Režie a dramatizace: Matěj BALCAR, Produkce: Jan HRUŠÍNSKÝ, Scéna: Jan BALCAR, Kostýmy: Lucie HALGAŠOVÁ ,Asistentka režie: Nikola HRKĽOVÁ, Zvukový design: Ladislav GREINER .

Délka představení: cca 120 minut