NO NAME

Datum Místo
5. 4. 2024 19:00 (pá) Hala Tatran, Ostrava Objednat u TicketPortalu
11. 4. 2024 19:00 (čt) SONO CENTRUM, Brno Objednat u TicketPortalu
20. 4. 2024 20:00 (so) O2 universum, Sál A, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Pro návštěvníky O2 universa: vstup umožněn 19:00, držitelům VIP Experience 18:30

V srpnu 2023 kapely NO NAME a NOCADEŇ představily svou společnou píseň "V pôvodnom znení" na YouTube. Ta předznamenala vydání nového alba od NO NAME a také společné česko-slovenské turné obou kapel.

Turné odstartuje ve městě, které je domovem obou kapel - v Košicích a zakončí velkým finále 20. dubna 2024 v O2 universu Praha. Na turné se k oběma slovenským kapelám připojí také česká pop-rocková kapela BOTOX.

Singl "V pôvodnom znení" nabízí unikátní živou koncertní verzi, kterou lze zažít pouze během společného turné. Duet Igora Timka a Rasťa Kopiny s názvem "V pôvodnom znení" pochází z nadcházejícího alba kapely NO NAME. Igor a Rasťo jsou bývalými spolužáky z košické státní konzervatoře, kteří dokonce seděli ve stejné lavici. Jedná se o historicky první uměleckou spolupráci těchto dvou kapel.

"Od vydání našeho posledního pravidelného alba v roce 2015 začaly postupně přicházet nápady. Nová píseň je ochutnávkou našeho nadcházejícího alba, které vyjde v následujících týdnech. Znovu se držíme našeho definovaného principu: Zpívej to, co prožíváš a prožívej to, co zpíváš. Pro naši generaci čtyřicátníků je zcela přirozené si uvědomit, že jsme uprostřed procesu dospívání, možná uprostřed životní cesty. A právě během tohoto období člověk potřebuje pocit jistoty, vědomí, že se může na někoho spolehnout, že ví, kam patří... Křídla rostou pouze těm, kteří věří v ostatní. Konfrontace se sebou samým a s životem je očekávaným okamžikem", uzavírá Igor Timko.

Omezená kapacita fanoušků si může ke vstupence do O2 universa přikoupit službu .

Na tyto koncertY nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.