NEREZ & LUCIA - koncert

Datum Místo
23. 10. 2023 19:00 (po) Malá scéna Zlín, Zlín Objednat u TicketPortalu
Více termínů

NEREZ & LUCIA - koncert
Hrají a zpívají: Zdeněk Vřešťál, Vít Sázavský a Lucia Šoralová

Nerez je zpět! Turné znovuobnovené skupiny Nerez, tentokrát pod názvem NEREZ & LUCIA, také ve Zlíně!
Opět zazní naživo písně z nového alba i slavné skladby, které kapela Nerez hrála naposledy před čtvrt stoletím se Zuzanou Navarovou.
Skupina Nerez se po téměř 30 letech vrací na scénu. Do nového projektu NEREZ & LUCIA přibyla zpěvačka Lucia Šoralová, která je rovnocenným partnerem zakládajícím členům původních Nerez Zdeňkovi Vřešťálovi a Vítu Sázavskému. Vydávají spolu album nazvané Zlom.
Můžete se těšit na písně: Kočky, Javor, Do posledního dechu, Kytička, Já s tebou žít nebudu, Tisíc dnů mezi námi, Červená, Na koni, Zlom a další.
NEREZ & LUCIA vydali v roce 2019 album „Zlom“. Zakládající členové legendárních Nerez Vít Sázavský a Zdeněk Vřešťál se spojili se zpěvačkou Luciou Šoralovou a natočili desku, která obsahuje 12 převážně autorských písní od Zdeňka Vřešťála a Lucie Šoralové, a se zajímavými hostujícími autory (Ondřej Soukup nebo Silvia Kaščáková). Kromě základního tria jsou členy kapely NEREZ & LUCIA francouzský kontrabasista Grégoire Brun, hráč na akordeon a saxofon David Lomič a multiinstrumentalista Robert Fischmann (flétny, klavír, perkuse).