NAZARETH - TATTOOED ON MY BRAIN TOUR

Datum Místo
PŘESUN (20.04./25.10.20), NOVĚ: 09.06.2021, 20:00 Forum Karlín, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

KONCERT MUSEL BÝT PŘESUNUT NA 09.06.2021.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.
VSTUPNÉ SE NEVRACÍ, VÝMĚNA ZA POUKAZ COVID-19: ANO

Team Ticketportal
***

NAZARETH - TATTOOED ON MY BRAIN TOUR
50th Anniversary Tour

Legendární kapela Nazareth představí nové album v rámci výročního turné! Nové, již DVACÁTÉ ČTVRTÉ! studiové album Nazareth posluchače podle zakladatele kapely Petea Agnewa "určitě donutí vyskočit z vlastních ponožek".
Album s pořádným názvem "Tattooed On My Brain" obsahuje ďábelský tucet písní napsaných samotnou kapelou. CD vyšlo na podzim 2018 a Nazareth se k jeho podpoře vydávají na výroční turné včetně zastávky v České republice.
Od založení kapely v roce 1968 se většina jejích alb stala nesmrtelnou klasikou rocku a balada "Love Hurts" stále zůstává lídrem playlistů rádií po celém světě.
Ale Nazareth neplánují zůstat jen na tom, čeho už dosáhli. Vypalovačka "Pole to Pole", kterou představili rádiím, potvrzuje jejich prohlášení, že album je "jedním z nejlepších v historii kapely".
Nadcházející koncerty se tak stanou opravdovým dárkem pro fanoušky a skvělou oslavou kulatého výročí velké kapely!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenka do sektoru "ZTP/P-DISABED" platí pro dvě osoby - pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod. Oba návštěvníci musí do místa konání vstoupit současně a nárok na vstupenku ZTP/P je třeba prokázat příslušným průkazem.

-TH-

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.