NA ZLATÉM JEZEŘE

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 24.08.2020, NOVĚ: 09.05.2021 19:00 MfO, sál Reduta, Horní náměstí 424/23, Olomouc, Olomouc Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

NA ZLATÉM JEZEŘE

Více termínů

Kvůli stávajícím podmínkám se představení Na Zlatém jezeře v olomoucké Redutě překládá na náhradní termín 9. 5. 2021 od 19:00 hod.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový termín představení nevyhovuje, je umožněno vrátit vstupné do 30. 9. 2020, a to vždy v místě jejich nákupu.

                              Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení! 


ROMANTICKÁ KOMEDIE SE SIMONOU STAŠOVOU A LADISLAVEM FREJEM UPŘÍMNĚ DOJÍMÁ I BAVÍ

V kouzelném prostředí na březích Zlatého jezera tráví léto starší manželé. Věčně brblající, nepraktický a naschvál i doopravdy zapomínající profesor v penzi Norman a jeho chápající žena Ethel, starající se o muže i domácnost s neutuchajícím půvabem a noblesou. Příjezd dcery Chelseay s partnerem a jeho tvrdohlavým synkem Billym pomůže Normanovi vystoupit náhle z letargie a všechny zaskočí svým příkladem: Vždycky je čas za život, i ten nejobyčejnější, začít se znovu prát.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.