Moto Gala Night

Datum Místo
11. 11. 2023 19:30 (so) Restaurace Columna, Praha 4-Chodov NENÍ V PRODEJI
Více termínů

V České Republice nám chyběl koncept, který by spojoval nejen motokrosovou komunitu, ale komunitu motorsportu obecně. Proto jsme se rozhodli zareagovat na podněty jezdců, týmů, pořadatelů, fanoušků a vůbec všech, které motorsport zajímá a vytvořili jsme tématický galavečer MOTO GALA NIGHT. 

Celé to vzniklo 12.října 2023 v živém vysílání Josefa Gažúra - Scrub&Talk. To, co se zdálo prvotně jako sešlost starých známých někde v restauraci, se nakonec přetvořilo v největší společenskou akci v České Republice zaměřenou na motorsport. 

V rámci oficiálního programu na vás čeká nejen bohatý kulturní program, soutěže či tombola, ale hlavně budete součástí vyhlášení výsledků a předání ocenění nejoblíbenějším závodníkům uplynulé sezóny či uvedení legend do síně slávy českého motokrosu. 

První ročník byl zaměřen především na motokrosovou komunitu. Nicméně ten je již minulostí a druhý ročník bude zaměřen také na freestyle motokros a MotoSurf, v obou kategoriích budeme také předávat ocenění.

Doražte si spolu s námi užít tento jedinečný večer , na který nezapomenete. Sledujte nás na sociálních sítích, abyste věděli , na co se můžete těšit (instgram: @motogalanight ). 

Těšíme se na vás!

Vstup od 14 let!