Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020


                                                                                          English version
VSTUPENKY

   

   

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020
26. 12. 2019 - 5. 1. 2020, Česká republika - Ostrava, Třinec 

Mistrovství světa v ledním hokeji juniorů se po dvanácti letech vrací do České republiky. Vrcholová akce, která se uskuteční od 26. prosince 2019 do 5. ledna 2020 v Ostravě a Třinci, již zná rozpis jednotlivých utkání. Český tým zahájí šampionát v Ostravě zápasem proti Rusku.

Skupiny
WERK ARENA, Třinec     OSTRAVAR ARÉNA, Ostrava
Skupina A                     Skupina B
Finsko                           Spojené státy americké
Švýcarsko                     Rusko 
Švédsko                        Kanada
Slovensko                     Česká republika
Kazachstán                   Německo

Český program
Český tým čekají v rámci skupiny B utkání s velmi kvalitními soupeři. Hned úvodní zápas šampionátu ve čtvrtek 26. prosince odehraje česká reprezentace proti bronzovému týmu z Ruska a po dni volna vyzve Německo. Poté se Češi musí připravit na dva zápasy ve dvou dnech – nejprve se v pondělí 30. prosince utkají s USA a silvestrovské utkání sehrají proti Kanadě. 

Zápasy
Česká reprezentace, která bude mít v průběhu mistrovství světa zázemí v OSTRAVAR ARÉNĚ, se ve skupině B utká s týmy USA, Ruska, Kanady a Německa. V třinecké WERK ARENĚ proti sobě nastoupí týmy skupiny A – úřadující mistři světa Finové, Švýcarsko, Švédsko, Slovensko a Kazachstán.

Z obou základních skupin postoupí do čtvrtfinále čtyři mužstva, která si následně zahrají systémem “do kříže” – vítězové skupin se utkají se čtvrtými týmy z opačných skupin a druzí s třetími. Pokud se český tým kvalifikuje do čtvrtfinále, zahraje si 2. ledna večerní zápas v Ostravě (od 20.00 hod). V případě semifinálové účasti nastoupí Češi k dřívějšímu utkání od 15.00 hodin, také v Ostravě.

Týmy, které skončí na pátém místě, čeká série na dva vítězné zápasy o udržení v elitní skupině. 

Čtvrtfinálové zápasy jsou naplánovány na 2. ledna, dva se odehrají v Ostravě a dva v Třinci. Závěr šampionátu se uskuteční v Ostravě - semifinálové a finálové boje bude hostit o víkendu 4. a 5. ledna OSTRAVAR ARÉNA.  

MSLH 20 IIHF se v Česku konalo celkem třikrát. Zatímco město Ostrava přivítá hokejový světový šampionát dvacetiletých již podruhé, Třinec čeká premiéra.

Vstupenky
Ceny vstupenek
Základní skupina: dle atraktivity zápasů 140 - 240 - 290 Kč, zápasy o udržení: 90 Kč,
čtvrtfinále, semifinále: 290 Kč, zápas o bronz: 350 Kč, finále: 450 Kč.
Informační leták s rozpisem zápasů vč. ID akce a s cenami vstupenek ke stažení ZDE.

Jak zakoupit vstupenky na šampionát?
Vstupenky si mohou zájemci zakoupit online prostřednictvím webových stránek šampionátu 2020.worldjuniors.hockey, na www.sazkaticket.cz a v prodejních místech Sazky. Na oficiálním webu IIHF jsou k dispozici otázky a odpovědi o prodeji vstupenek.

Jak zakoupit vstupenku v síti Sazky?
Vstupenku lze zakoupit v jakémkoli ze 7 500 prodejních míst Sazky. Jsou dva způsoby nákupu:

1) Zaplaťte rezervaci z internetu
Rezervujte si nejprve vstupenku na internetu (na webu šampionátu nebo na webu Sazka Ticket). V rámci jedné objednávky můžete rezervovat max. 5 vstupenek na jedno utkání v jednom sektoru. U terminálu Sazky sdělte prodejci číslo rezervace, nebo jednoduše zobrazte její čárový kód na displeji vašeho mobilu (potvrzení rezervace vám bylo zasláno e-mailem).

2) Zakupte vstupenku na místě
Vstupenku můžete zakoupit i napřímo, pro rychlou identifikaci vyhledejte tzv. ID akce na webu Sazka Ticket (prodejce jej rovněž může vyhledat na terminálu). Sdělte prodejci, o kolik vstupenek máte zájem (max. 5 ks na jeden zápas). Terminál vytiskne potvrzení rezervace, která je platná 15 minut, systém automaticky nabídne nejlepší volné místo v aréně. Po kontrole předložte rezervaci prodejci, který vám po zaplacení vytiskne vstupenku.

Pozn.: Na terminálové rezervaci sektor je k dispozici v číselně podobě, na vstupence se název sektoru vytiskne již podle označení v aréně. Přehled značení sektorů v rezervaci a v aréně naleznete zde.

   

   
Pořadatel PRO - HOCKEY Cz.,s.r.o.

Akce

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.