Míša Růžičková: ZIMNÍ KRÁLOVSTVÍ

Datum Místo
20. 1. 2024 10:00 (so) Dům kultury města Orlové, Orlová-Lutyně Objednat u TicketPortalu
20. 1. 2024 16:00 (so) Kino K3, Bohumín-Nový Bohumín Objednat u TicketPortalu
21. 1. 2024 16:00 (ne) Dům kultury Šumperk, Šumperk Objednat u TicketPortalu
26. 1. 2024 17:00 (pá) Music club Panorama, Velké Meziříčí Objednat u TicketPortalu
28. 1. 2024 10:00 (ne) MC Dlabačov, Praha 6-Břevnov Objednat u TicketPortalu
28. 1. 2024 16:00 (ne) Kulturní centrum, Rakovník I Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Míša Růžičková a její písničková show pro děti: ZIMNÍ KRÁLOVSTVÍ!

Vstupte se mnou do světa pohádkové zábavy!
V kouzelném světě pohádek, kde princezna ze zimního království čeká na své vysvobození, se odehrává písničková show, jako žádná jiná! Představte si, jak vaše malé princezny a princové září očekáváním, když tančí, zpívají a v písničkách bojují s drakem, potkají v lese Rumcajse, Karkulku, Sněhurku i trpaslíky nebo dokonce strašidla. Vezměte svou rodinu na zážitek plný dobrodružství, malovaných pohádkových kulis a postaviček a písniček které budou bavit děti i dospělé.
Přidejte se ke mně na závěrečnou písničku na přání a staňte se součástí našeho zázračného příběhu.
Těším se na vás, vaše Míša.

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma. Každá další osoba i dítě musí mít platnou vstupenku.
Představení je vhodné i pro ty, kteří ještě nevydrží dlouho sedět - během představení jsou děti zapojovány do písniček a zvány k tanci na pódiu.
Délka představení je 50-60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.

DÁREK! PŘI NÁKUPU 4 VSTUPENEK (společně v jednom nákupu) OBDRŽÍTE DVD MÍŠI RŮŽIČKOVÉ!
Voucher na DVD potvrďte v nákupním košíku. DVD obdržíte zdarma, výměnou za voucher, v den konání u vstupu na představení.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - eTickets!!
Držitelé průkazu ZTP/P: po předložení vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu, bude na místě, v den vystoupení, proplacena sleva 50% z ceny vstupenky / Jiné slevy NE / Bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-