Míša Růžičková: O DRÁČKU ŽOFÍKOVI

Datum Místo
3. 3. 2023 17:00 (pá) Společenské centrum Jesenice, Jesenice Objednat u TicketPortalu
4. 3. 2023 10:00 (so) Kulturní dům Ládví, Praha 8-Kobylisy Objednat u TicketPortalu
5. 3. 2023 15:00 (ne) Městské divadlo, Žatec Objednat u TicketPortalu
17. 3. 2023 17:00 (pá) Kulturní centrum Česká Třebová, Česká Třebová Objednat u TicketPortalu
19. 3. 2023 16:00 (ne) Společenský dům, Hořovice Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Míša Růžičková:O DRÁČKU ŽOFÍKOVI
Jednoho krásného slunečného dne se na kraji lesa na paloučku narodilo dračí mládě, byl to kluk, který dostal jméno Žofík. Seběhla se všechna lesní zvířátka, prohlížela si, co se jim to v lese narodilo. A protože měl Žofík jen jednu hlavu, nebála se ho ani naše princezna. Chodila si s ním hrát a zpívat si na palouček, kde tancovali Tanec princezen. Také Liška a zajíček se přidali, Medvědi a Myši, Víly a Trpaslíci. Protože drakům šlehají z tlamy plameny, museli být připraveni i Hasiči.
A hlavně nám v tomto pohádkovém příběhu bude splněno přání. Už se moc těšíme.

Během představení jsou děti zapojovány do písniček. Délka představení je cca 60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko. 

PŘI NÁKUPU 4 VSTUPENEK (společně v jednom nákupu) OBDRŽÍTE DÁREK!
Voucher na DVD CVIČÍME S MÍŠOU!, potvrďte v nákupním košíku. DVD obdržíte zdarma výměnou za voucher v den konání u vstupu na představení.  

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma, všichni ostatní návštěvníci musí mít platnou vstupenku, bez ohledu na věk. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
ZTP/P info: 
držitelům průkazu ZTP/P, pokud nedosáhli věku 15 let, bude na místě, v den vystoupení, po předložení vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu, proplacena sleva 50% z ceny vstupenky / jiné slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-