Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI

Datum Místo
24. 3. 2023 17:00 (pá) Kulturní dům Beseda, Dačice I Objednat u TicketPortalu
14. 4. 2023 17:00 (pá) Divadlo na Šantovce, Olomouc Objednat u TicketPortalu
15. 4. 2023 16:00 (so) Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí, Valašské Meziříčí Objednat u TicketPortalu
16. 4. 2023 10:00 (ne) Kino Scala, Brno-Město Objednat u TicketPortalu
16. 4. 2023 16:00 (ne) Společenský dům, Prostějov Objednat u TicketPortalu
20. 4. 2023 17:00 (čt) Divadlo A. Dvořáka - Estrádní sál, Příbram VII Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Míša Růžičková: JEDEME NA SAFARI
Pojedete s námi na safari? Safari je taková speciální zoologická zahrada, kde žijí některá zvířátka společně, volně puštěna ve výběhu a my se na ně můžeme podívat zblízka z auta nebo z autobusu. Že už jste tam byli? Tak si můžeme takový výlet zopakovat s písničkou. Určitě tam narazíme na opičky, žirafy a žirafátka, zebry, hrošíky a nosorožce, o kterém budu zpívat v písničce Na rovníku. To je v Africe, kde se malý nosorožec Matýsek narodil a spolu s ním i spousta dalších exotických zvířátek, na která se teď pojedeme podívat. Jak se tam asi mají? Já myslím, že dobře, protože se o ně ošetřovatelé dobře starají. Ještě si zazpíváme písničku na přání, vyfotíme zvířátka a můžeme zase domů.
Tak ahooooj, už se na vás moc těším, Míša

NOVINKA! PŘI NÁKUPU 4 VSTUPENEK (společně v jednom nákupu) OBDRŽÍTE DÁREK!
Voucher na DVD CVIČÍME S MÍŠOU!, potvrďte v nákupním košíku. DVD obdržíte zdarma výměnou za voucher v den konání u vstupu na představení.

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma, všichni ostatní návštěvníci musí mít platnou vstupenku, bez ohledu na věk.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Držitelé průkazu ZTP/P: po předložení vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu, bude na místě, v den vystoupení, proplacena sleva 50% z ceny vstupenky / jiné slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-