Míša Růžičková: HURÁ ZA DOBRODRUŽSTVÍM

Datum Místo
21. 4. 2023 17:00 (pá) Fabrika Svitavy, Svitavy Objednat u TicketPortalu
22. 4. 2023 10:00 (so) Městské centrum Grand, Slaný Objednat u TicketPortalu
22. 4. 2023 16:00 (so) Lidový dům, Kralovice Objednat u TicketPortalu
13. 5. 2023 10:00 (so) Kino Sokol, Roudnice nad Labem Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Míša Růžičková: HURÁ ZA DOBRODRUŽSTVÍM
Míša Růžičková se svou písničkovou a taneční šou přináší zábavu pro nejmenší diváky. Písničkový pořad je protkaný příběhem, který nás provází na cestách za dobrodružstvím.
Na suchu pod mořskou hladinou, všude máme kamarády, kteří se společně s námi učí správné věci. Písničky o zvířátkách i lidech, kteří žijí v různých částech naší zeměkoule děti pobaví a naučí spoustu nového. Nebudou chybět nejznámější písničky a také na závěr písnička na přání.

NOVINKA! PŘI NÁKUPU 4 VSTUPENEK (společně v jednom nákupu) OBDRŽÍTE DÁREK!
Voucher na DVD CVIČÍME S MÍŠOU!, potvrďte v nákupním košíku. DVD obdržíte zdarma výměnou za voucher v den konání u vstupu na představení.

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma, všichni ostatní návštěvníci musí mít platnou vstupenku, bez ohledu na věk.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Držitelé průkazu ZTP/P: po předložení vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu, bude na místě, v den vystoupení, proplacena sleva 50% z ceny vstupenky / Jiné slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-