Metalfest open air 2021

Datum Místo
3. - 6.6. 2021 od 11:00 / PERMANENTKA Amfiteátr Lochotín, Pod Vinicemi 6, Plzeň, Plzeň Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉ SITUACE SE METALFEST OPEN AIR 2020 PŘESOUVÁ NA NOVÝ TERMÍN 3. - 6.6.2021.

Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti.

OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ POŘADATELE: https://www.metalfest.cz/cs/aktuality/Pratele--kamaradi

METALFEST OPEN AIR 3. 6. - 6. 6. 2021 Plzeň, Amfiteátr Lochotín

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná. Překrásný amfiteátr v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně. Nově čtyři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody – to je Metalfest!

RUNNING WILD, WITHIN TEMPTATION, ELUVEITIE, SOULFLY, DORO, SONATA ARCTICA, HYPOCRISY, GLORYHAMMER, BATTLE BEAST, ENSIFERUM, DELAIN, FREEDOM CALL, RAGE, SALTATIO MORTIS, BLOODBOUND, HERMAN FRANK, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, FOLLOW THE CIPHER, VICTORY, DALRIADA, TRI STATE CORNER, MAJESTICA, S7N, SYMFOBIA, DARK GAMBALLE.

Více info na novém festivalovém webu www.METALFEST.cz nebo na oficiálním FB profilu.

Youtube

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.