Magdalena Kožená, Ondřej Havelka a Melody Makers

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 5.5.2020, NOVĚ: 5.5.2021 OD 19:00 Kongresové centrum ALDIS, Hradec Králové Objednat u TicketPortalu
Více termínů

MAGDALENA KOŽENÁ

a Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Uvádějí písně Coleaa Porteraa

 Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která zakázala od 10.3.2020 veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadnéakce, se koncert který se měl konat dne 5.5.2020 , přesouvá na náhradní termín 5.5.2021.  Vstupenky zůstávájí v platnosti. Pro bližší informace sledujte  www.ticketportal.cz

POJĎME SI ZAŘÁDIT!

( Let’s Misbehavel! )

Magdalena Kožená nás už dlouho překvapuje a okouzluje originálními projekty, v nichž elegantně a s dechberoucí virtuozitou putuje všemi historickými epochami klasické hudby. Tentokrát však chce českému a slovenskému publiku nabídnout koncertní program, jenž je vskutku nečekaný a v pravém slova smyslu výjimečný. Světoznámá mezzosopranistka se rozhodla na chvíli opustit svět klasické hudby a zakoketovat si s múzami lehkými. Pro svůj výlet do světa klasického amerického muzikálu zvolila autora vskutku oduševnělého a nesmírně vtipného – Cole Portera. Jeho proslulé, jazzem inspirované hity zazpívá za doprovodu Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, orchestru, jenž představuje světovou špičku v oblasti autentické interpretace jazzu, swingu a taneční hudby 30. a 40. let. Přijďte si poslechnout slavné melodie Night And Day, I’ve Got You Under My Skin, Love For Sale či Begin To Beguin v podání Magdaleny Kožené, která vás zve slovy: Let’s Misbehave! – Pojďme si zařádit!

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.