MUZIKÁLY NARUBY - J. Vágner, P. Ryšavý, J. Kopečný

Datum Místo
22. 10. 2022 19:00 (so) Palác Lucerna, Velký sál, Praha 1 Objednat u TicketPortalu
Více termínů

 

Přední čeští zpěváci a muzikáloví herci - Josef Vágner, Petr Ryšavý a Jan Kopečný - spojili síly a přichází s velkolepou koncertní muzikálovou show, která v České republice nemá obdoby. Čeká Vás nabitý koncert plný těch nejznámějších muzikálových hitů za doprovodu skvělé živé kapely v podání, jaké jste ještě nikdy neslyšeli. Po dvou zcela vyprodaných koncertech v Divadle Broadway přicházejí Muzikály Naruby s vánočním speciálem ve svatostánku české hudební scény- velký sál pražské Lucerny. Ano, u této party je vše naruby a tak naruby budou i ty příští Vánoce. Dopřejeme si je již v říjnu. Pomozte nám obrátit NARUBY i samotnou Lucernu.

Dopřejte si koncert plný humoru, recese, nečekaných momentů a skvělých pěveckých výkonů.

 
VIP DELUXE vstupenka


- Dopřejte si neopakovatelný koncertní zážitek z bezprostřední blízkosti v předních řadách kultovního koncertního svatostánku pražské Lucerny.

- Popřejte celé kapele a jejím frontmanům super koncert podáním ruky a objetím před samotným začátkem koncertu.

- K tomu všemu na každého z Vás čeká láhev exkluzívního vína pod Vaší sedačkou, abyste si koncert užili  doslova plnými doušky.

- Koncertem pro Vás večer nekončí. Zakoupením této vstupenky získáváte také vstup na exkluzivní afterparty pro uzavřenou společnost plnou VIP hostů a médií v jednom z pražských klubů, kde se setkáte nejen s protagonisty koncertu, ale dalšími hvězdami českého showbyznysu.