MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR VI.

Datum Místo
1. 12. 2020 19:00 (út) KC Novodvorská, Novodvorská 1013/151, Praha 4, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR VI.

Více termínů

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR VI.
"Muzikálové hvězdy pro o. p. s. Polovina nebe: Vybereme Ti písničku"
Zazpívají známé muzikálové hvězdy Michaela Tomešová - patronka akce, Lukáš Adam - moderátor koncertu, Tomáš Löbl, Richard Pekárek, Michal Kavalčík, Michaela Dittrichová, Alžbeta Bartošová, Elis Ochmanová, Tomáš Trapl, Berenika Kohoutová, Milan Peroutka, David Gránský, Zbyněk Fric, Aneta Krejčíková, Alžběta Bartošová, Ivana Korolová. Součástí večera je i vystoupení taneční skupiny Artefact Dance Company a živá kapela.
MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR "Muzikálové hvězdy pro o. p. s. Polovina nebe" se koná u příležitosti Mezinárodního dne tělesně postižených a je pořádán společností Polovina nebe již pošesté. Výtěžek vstupného bude poukázán ve prospěch veřejné sbírky konané Polovinou nebe, o. p. s. pro těžce postižené lidi upoutané na vozík nebo klienty, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / pro vozíčkáře a pro držitele průkazu ZTP/P vstup zdarma, tyto vstupenky nejsou v distribuci, pro rezervaci kontaktujte info@polovinanebe.cz / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře ANO (první řada před sedadly)

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.