MOSCOW STATE BALLET: LABUTÍ JEZERO ON-LINE

Datum Místo
22.4.2021 (17:00)-23.4.2021 (23.59) U vás doma Online, Evropa Objednat u TicketPortalu
Více termínů

22.-23. dubna mají všichni diváci v České republice možnost sledovat online nejslavnější balet na světě - «Labutí jezero» v podání divadla “Moscow State Ballet”.

«Labutí jezero» je nejslavnějším baletem na světě. Hudba Petra Iľjiča Čajkovského. Tento balet byl poprvé představen 4. března 1877 na jevišti moskevského Velkého divadla, kde vystoupili umělci císařského souboru. Od té doby zůstává nejoblíbenějším baletním představením po celém světě. Příběh lásky prince Siegfrieda a princezny Odetty, která je přeměněna na bílou labuť zlým čarodějem Rudovousem. Princ Siegfried se snaží zabránit kouzlu a v neuvěřitelném boji mezi dobrem a zlem nakonec zvítězí dobro.

To vše, v podání skvělých umělců divadla “Moscow State Ballet” v čele s primabalerínou, absolventkou Akademie Moskevského Státního Akademického Velkého Divadla Ľudmilou Titovou, v kombinaci s barevnými dekoracemi a úžasnými kostýmy, uvidí diváci online.

Na zakoupené vstupence naleznete kód, který Vám umožní show sledovat on-line na od 22.4.2021 (17:00) do 23.4.2021 (23:59)

Kód lze použít i opakovaně, v daný okamžik, ale vždy jen z jednoho zařízení.

Požadavky na připojení k internetu jsou minimální. Stream lze při nižším rozlišení sledovat i při rychlosti připojení 0,0625 MB/s, pro plnou kvalitu doporučeno 0,625-1,25 MB/s a více.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.