MOSCOW CITY BALLET, P. I. Čajkovskij LABUTÍ JEZERO

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 19.12.2020, NOVĚ 17.12.2021 OD 19:00 Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha 4-Nusle Objednat u TicketPortalu
Více termínů

PŘEDSTAVENÍ SE PŘESOUVÁ NA 17.12.2021!
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.

Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného, nejpozději však do 31. BŘEZNA 2021.
POUKAZ COVID-19: NE

Team Ticketportal
***

MOSCOW CITY BALLET - LABUTÍ JEZERO
Desítky let tradice, stovky představení a cesty po celém světě!

Moscow City Ballet je nejprestižnějším putovním baletním souborem na světě. Založil jej vynikající choreograf Victor Smirnov-Golovanov, který se proslavil jako sólista Bolšoj Těatre, kde působil více než 20 let. Nyní soubor vede primabalerína Ludmila Nerubashenko.
Soubor cestuje po světě od roku 1988, skvělý úspěch sklidil ve Velké Británii, kde dosud předvedl více než 1000 vystoupení. Moscow City Ballet mnohokrát hostoval v Belgii, Brazílii, Bulharsku, Česku, Egyptě, Estonsku, Německu, Hongkongu, Maďarsku, Irsku, Izraeli, Itálii, Japonsku, Lotyšsku, Lucembursku, Holandsku, Číně, Polsku, Portugalsku, Koreji, na Slovensku, Litvě, Kypru, Taiwanu, Filipínách, v Rumunsku, Srbsku, Singapuru, Španělsku, Spojených arabských emirátech a v USA.
Vystoupení Moscow City Ballet se vyznačují čistou krásou, nádhernými kostýmy, impozantní choreografií, magií světel a působivou scénografií.
Reportáž CNBC (USA)
Reportáž TVN (POL)

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!

slevy NE / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku /

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.