MOSCOW CITY BALLET, P. I. Čajkovskij LABUTÍ JEZERO

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 19.12.2020, NOVĚ 17.12.2021 OD 19:00 / ZRUŠENO Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha 4-Nusle ZRUŠEN
Více termínů

"Vážení diváci,
v souvislosti s platnými předpisy a zejména z důvodu povinné 10-denní karanténní povinnosti (Covid-19) pro cestující vstupující ze zemí mimo Schengenský prostor a Evropský hospodářský prostor jsme nuceni odvolat pražské představení v rámci blížící se zimní tour.

Děkujeme za pochopení, těšíme se na příště!
MOSCOW CITY BALLET"

info 29.09.2021 - ZRUŠENO!
Vracení vstupného
Vstupenky zakoupené na internetu: o vrácení vstupného není třeba žádat, bude vráceno automaticky
Vstupenky zakoupené na prodejním místě: vstupné vrátí totožné prodejní místo oproti odevzdání vstupenky

MOSCOW CITY BALLET - LABUTÍ JEZERO
Desítky let tradice, stovky představení a cesty po celém světě!

Moscow City Ballet je nejprestižnějším putovním baletním souborem na světě. Založil jej vynikající choreograf Victor Smirnov-Golovanov, který se proslavil jako sólista Bolšoj Těatre, kde působil více než 20 let. Nyní soubor vede primabalerína Ludmila Nerubashenko.
Soubor cestuje po světě od roku 1988, skvělý úspěch sklidil ve Velké Británii, kde dosud předvedl více než 1000 vystoupení. Moscow City Ballet mnohokrát hostoval v Belgii, Brazílii, Bulharsku, Česku, Egyptě, Estonsku, Německu, Hongkongu, Maďarsku, Irsku, Izraeli, Itálii, Japonsku, Lotyšsku, Lucembursku, Holandsku, Číně, Polsku, Portugalsku, Koreji, na Slovensku, Litvě, Kypru, Taiwanu, Filipínách, v Rumunsku, Srbsku, Singapuru, Španělsku, Spojených arabských emirátech a v USA.
Vystoupení Moscow City Ballet se vyznačují čistou krásou, nádhernými kostýmy, impozantní choreografií, magií světel a působivou scénografií.
Reportáž CNBC (USA)
Reportáž TVN (POL)

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!

slevy NE / každý návštěvník (vyjma doprovodu ZTP/P) musí mít vlastní vstupenku /

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.