MOSCOW CITY BALLET, P. I. Čajkovskij LABUTÍ JEZERO

Datum Místo
20. 11. 2019 19:00 (st) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

MOSCOW CITY BALLET, P. I. Čajkovskij LABUTÍ JEZERO

Více termínů

PETR ILJIČ ČAJKOVSKIJ
Choreografie: Victor Smirnov-Golovanov / Ludmiła Nerubashchenko

MOSCOW CITY BALLET, proslulý baletní soubor, který založil významný choreograf Victor Smirnov-Golovanov, a v němž vystupují tanečníci s klasickou ruskou baletní školou, je slavný na celém světě. V letošním roce Moscow City Ballet slaví 30. výročí své umělecké dráhy a v Kongresovém centru Praha pražskému publiku předvede své výjimečné představení Labutí jezero.
Pro představení Moscow City Ballet jsou charakteristické nádherné kostýmy, působivá choreografie, magické osvětlení a nádherná scéna. Podle hodnocení kritiků nejde odolat kouzlu tohoto souboru, ani na něj zapomenout: tvoří umění, který je silným zážitkem pro každého diváka.
Nelze popsat vzrušení a emoce, které způsobuje Moscow City Ballet - ty je nutné prožít!

LABUTÍ JEZERO je představení, které publikum miluje. Labutí jezero je příběh o boji dobra se zlem, o síle lásky a citech, které překonají hranu života a smrti. Úspěch tohoto představení je založen na skvělé choreografii a hudbě. Jednoduchost děje a vzrušující interpretace lásky Odetty a Siegfrieda jako symbolu síly lásky, jsou doprovázeny vysoce emotivními tanečními sestavami, znázorňujícími duševní zážitky hrdinů.
Okouzlující valčík, hrdé rytmy polonézy, ohnivý španělský tanec a temperamentní čardáš diváka hypnotizují a uvedenou do kouzelné nálady.
Dívky zakleté do labutí, zlý duch a city, které překonají hranu života a smrti, neměnně vzrušují diváky na celém světě.

Moscow City Ballet přímo okouzlil publikum. Každá sekunda jejich vystoupení je hodna pozornosti. A po představení publikum odchází ze sálu jako očarované…
The Star (UK)

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Parter / zvláštní sekce pro vozíčkáře ANO

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.