MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU 2020

Datum Místo
Permanentka 19.-21.11. O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

MISTROVSTVÍ EVROPY V JUDU 2020

Více termínů

Letošní kontinentální šampionát v judu doznal další změny v termínu konání. Evropská unie juda rozhodla o posunu turnaje v pražské v O2 areně o jedenáct dní na 19. až 21. listopadu 2020. „K tomuto rozhodnutí jsme dospěli po dohodě Českého svazu juda s mezinárodní federací a Evropskou unií juda," uvedl předseda Českého svazu juda Jiří Dolejš. „Důvodem je posunutí kalendáře mezinárodní federace." Mistrovství Evropy se tak uskuteční od čtvrtka do soboty. Šampionát proběhne poprvé v historii společného turnaje mužů a žen v podzimním období.

Zakoupené vstupenky prozatím stále zůstávají v platnosti.

Mistrovství Evropy v judu 2020 měla hostit O2 arena v Praze od 1. do 3. května, nicméně šíření nebezpečného onemocnění Covid-19 donutilo organizátory k opakovaným přesunům termínu, nyní aktuálně na 19. – 21. listopadu 2020.
Domácí tým by se měl svému publiku představit v nejsilnějším složení a využít maximální možný počet účastnických míst. Lukáš Krpálek bude v O2 areně útočit na čtvrtý titul mistra Evropy, Pavel Petřikov oznámil svou derniéru na kontinentálních šampionátech. Mistrovství Evropy v judu proběhne v historii samostatné České republiky poprvé, v minulosti hostila šampionát pražská Sportovní hala v roce 1991.

Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.