MATYÁŠ NOVÁK A BAROCCO SEMPRE GIOVANE

Datum Místo
PŘESUNUTO – HLEDÁ SE NOVÝ TERMÍN V ČERVNU 2021 Nový zámek Kostelec nad Orlicí, Zrcadlový sál, Kostelec nad Orlicí KONEC PRODEJE
Více termínů

Vážení posluchači,
plánovaný koncert klavíristy Matyáše Nováka s ansámblem Barocco sempre giovane se kvůli aktuální epidemiologické situaci (a s ní souvisejícími vládními opatřeními) dne 10. 11. 2020 neuskuteční. Program s názvem POCTA J. S. BACHOVI, v němž Matyáš provede klavírní koncerty tohoto velikána, proběhne v náhradním termínu v červnu 2021. Zakoupené vstupenky a veškeré rezervace zůstávají v platnosti. Děkujeme vám za pochopení a těšíme se na shledanou v Zrcadlovém sále zámku Kinských.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pro bližší informace sledujte .

Matyáš Novák, který v letošním roce oslaví 22. narozeniny, začal hrát na klavír v pěti letech.

Je absolventem Gymnázia J. K. Tyla v Hradci Králové a Konzervatoře Pardubice ve třídě prof. Jitky Fowler Fraňkové. V současné době studuje na Hudební akademii múzických umění ve třídě prof. Ivana Klánského. Zároveň je studentem věhlasné klavírní akademie Incontri col Maestro v italské Imole ve třídě prof. Borise Petrushanského.

Matyáš je vítězem mnoha národních a mezinárodních soutěží. Mj. je absolutním vítězem Mezinárodní soutěže mladých hudebníků Concertino Praga (2015) v kategorii duo, držitelem Grand Prix na soutěži Evangelia Tjiarri v kyperské Larnace (2015), absolutním vítězem Soutěžní přehlídky konzervatoří a hudebních gymnázií (2016), vítězem Jenö Takács Klavierwettbewerb (2016), vítězem Bradshaw & Buono International Piano Competition (2017). K Matyášovým nejčerstvějším úspěchům patří 2. cena a Steinway Prize na Mezinárodní soutěži Edvarda Griega v norském Bergenu v září 2018.

Celé znění

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.