MARIKA SINGERS koncert

Datum Místo
Nový termín: hledá se v roce 2021 Dům kultury města Ostravy, Divadelní sál, Moravská Ostrava KONEC PRODEJE
Nový termín: hledá se v roce 2021 Besední dům, Brno KONEC PRODEJE
Nový termín: hledá se v roce 2021 Kino Metropol, Olomouc KONEC PRODEJE
Více termínů

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která zakázala veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce, se koncerty uskuteční v náhradních termínech v roce 2021, které jsou nyní v jednání. Vstupenky zůstávájí v platnosti. Pro bližší informace sledujte 

 

 

Od založení v roce 2008 se Marice Divišové (dirigentce, hlavě a srdci skupiny) podařilo dát dohromady přes dvacet amatérských zpěváků, k nimž později přibylo i několik hudebníků. Tato profesně nesourodá parta však dokázala svým nadšením okouzlit a zaujmout natolik, že jejich koncerty bývají vyprodané; mají za sebou několik vystoupení jak v rozhlase, tak v televizi, rovněž úspěšná zahraniční turné jsou důkazem o skvělých výkonech provázejících jejich vystoupení.

Repertoár je unikátní a velmi nevšední, neboť vedle sebe můžete slyšet popovou a rockovou klasiku, gospely, skladby duchovní i světské, písně lidové i muzikálové. Kromě písní převzatých se můžete seznámit i s jejich atypickými úpravami (vlastní texty, aranžmá, …) anebo i s originální tvorbou z pera dvorního skladatele skupiny Jiřího Chvojky.

Koncerty, na nichž se nikdo nenudí. Efektní střídání a prolínání sólových a sborových partů, struktura skladeb i jejich interpretace, je jenom důkazem, že nadšení amatéři jsou pod skvělým vedením schopni podávat profesionální výkony.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.