MAGNUM (GB)

Datum Místo
1. 5. 2020 20:00 (pá) Nová Chmelnice, Koněvova 2597/219, Praha 3, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

MAGNUM (GB)

Více termínů

Hard rocková legenda Magnum oznámila vydání nového alba a s tím i turné na které vyráží v březnu 2020. Jedna ze zastávek bude také Praha!

Legendární britskou kapelu Magnum založili už v roce 1972 Tony Clarkin a Bob Catley a přestože prošla kapela v průběhu let několika personálními změnami, tak jádro Catley a Clarkin stále zůstává.

Nyní plánují tito rockoví veteráni velkolepé turné napříč Evropou, což jen dokazuje, že jsou MAGNUM i po tolika letech skutečně nezdolní. Turné, které odstartuje v březnu 2020 přichází společně s oznámením jejich nejnovějšího studiového alba, které by mělo spatřit světlo světa začátkem příštího roku.

Britská rocková ikona MAGNUM v aktuální sestavě s kytaristou Tonym Clarkinem, zpěvákem Bobem Catleym, klávesistou Rickem Bentonem, bubeníkem Lee Morrisem a také novou posilou Dennisem Wardem (Gus G., PINK CREAM 69, UNISONIC), přijedou představit jedenáct zbrusu nových songů z nové placky také k nám, a to 1. května 2020 do pražského kubu Nová Chmelnice.

Tak si to rozhodně nenechte ujít!

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.