MAGNUM (GB)

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 1.5. 2020, NOVĚ: 2.2. 2021 od 20:00 Nová Chmelnice, Koněvova 2597/219, Praha 3, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

MAGNUM (GB)

Více termínů

POZOR! Plánovaný koncert hard rockové legendy MAGNUM v PRAZE se přesouvá na únor 2021!


Legendární britští rockeři MAGNUM odkládají své Evropské turné k nové desce „The Serpent Rings“, vydané letos v lednu. Důvod je stejný, jako u většiny ostatních koncertů, tedy restrikce a bezpečnostní opatření, zavedené kvůli šíření nákazy virem Covid-19. Naštěstí, o koncert těchto rockových velikánů nepřijdete! Kytarista Tony Clarkin, zpěvák Bob Catley, klávesista Rick Benton, bubeník Lee Morris a také jejich nová posila Dennis Ward (Gus G., PINK CREAM 69, UNISONIC), přijedou představit jedenáct zbrusu nových songů z této nové placky do PRAHY v novém termínu! Napište si – 2. února 2021, PRAHA, klub Nová Chmelnice!  Určitě si to nenechte ujít! Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti!

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.