MAGICKÁ FONTÁNA

Datum Místo
17. 8. 2023 21:00 (čt) Křížíkova fontána, Praha 7-Bubeneč Objednat u TicketPortalu
18. 8. 2023 21:00 (pá) Křížíkova fontána, Praha 7-Bubeneč Objednat u TicketPortalu
24. 8. 2023 21:00 (čt) Křížíkova fontána, Praha 7-Bubeneč Objednat u TicketPortalu
25. 8. 2023 21:00 (pá) Křížíkova fontána, Praha 7-Bubeneč Objednat u TicketPortalu
Více termínů

MAGICKÁ FONTÁNA
Jediné termíny v roce 2023 - 17.-25. srpna!
Křižíkova fontána znovu ožívá živelnou show v produkci skupiny Pyroterra. Velkolepé představení pod širým nebem kombinuje taneční a novocirkusové umění, moderní technologické efekty s vodním dílem českého vynálezce Františka Křižíka.

Živelná kombinace ohně, světla a vody spolu s elektrizujícími výkony světelných a ohňových tanečníků. Přehlídka jevištních prvků a speciálních efektů během jednoho večera. Teslův transformátor hrající živou hudbu milionem elektrických výbojů. Akční show s futuristickými prvky propojená interaktivní projekcí do vodních stěn, vyprávějící příběh inspirovaný životem českého velikána. Atmosféra diváky vtáhne do děje, při kterém pocítí ničivou sílu pradávného elementu ohně i životodárnou energii elektřiny a světla. Představení Magická Fontána navrací Křižíkovu fontánu zpět do kulturního dění s ambicí zapsat se mezi přední světová představení.
Vydejte se s námi na cestu časem, poznejte příběh počátků lidstva a souboje elementů ohně s elektřinou, ovlivňující samotný vznik magické fontány. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy pro děti, které nedosáhly věku 13 let, pro seniory ve věku 60 let a více, pro držitele průkazu ZTP/P - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO

-TH-

Galerie/Média

Mohlo by se Vám líbit

Nebyly nalezeny žádné další akce stejného typu

Další akce